Stamboom Cole » Lucie Marie Blanche LEFEBVRE (1905-1960)

Persoonlijke gegevens Lucie Marie Blanche LEFEBVRE 

Bron 1

Gezin van Lucie Marie Blanche LEFEBVRE

Zij is getrouwd met Albert Henri BLONDELEAU.

Zij zijn getrouwd op 20 april 1925 te Lagny sur Marne, 77400, Seine et Marne, Ile de France, FRANCE, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lucie Marie Blanche LEFEBVRE?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lucie Marie Blanche LEFEBVRE

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lucie Marie Blanche LEFEBVRE

Lucie Marie Blanche LEFEBVRE
1905-1960

1925

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. blondeleau Web Site, michel blondeleau, Lucie,Marie Blanche LEFEBVRE, 4 juli 2015
      Added by confirming a Smart Match
      MyHeritage.com family tree
      Family site: blondeleau Web Site
      Family tree: michel

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 januari 1905 lag tussen -0,8 °C en 2,0 °C en was gemiddeld 0,7 °C. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Bij Loen, Noorwegen veroorzaakt een in een meer gestort rotsblok een tsunami. Er vallen 61 doden.
      • 20 februari » Slag bij Mukden, een beslissende, grote veldslag in de Russisch-Japanse Oorlog, in Mantsjoerije.
      • 4 maart » Theodore Roosevelt wordt her-beëdigd als 26e president van de Verenigde Staten
      • 27 mei » In de Slag bij Tsushima verslaat Japan de Russische vloot.
      • 27 juni » Er breekt muiterij uit op het Russische oorlogsschip Potemkin.
      • 30 juni » Albert Einstein stuurt het artikel "Zur Elektrodynamik bewegter Körper" in, waarin hij de speciale relativiteitstheorie introduceert. Het wordt op 26 september gepubliceerd.
    • De temperatuur op 20 april 1925 lag tussen 1,5 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 12,5 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 8 januari » De eerste officiële voorloper van de Avrobode, de Radio Luistergids, verschijnt.
      • 14 maart » John Jacobs, Engels golfspeler († 2017)
      • 19 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Colo-Colo.
      • 21 juli » In Dayton Tennessee, wordt middelbareschoolleraar biologie John T. Scopes schuldig bevonden aan het onderwijzen van de evolutietheorie in zijn klas. Hij krijgt een boete van $100.
      • 15 oktober » Oprichting van de Deense voetbalclub Hvidovre IF.
      • 30 oktober » John Logie Baird schiet in Londen de eerste tv-beelden.
    • De temperatuur op 6 mei 1960 lag tussen 6,2 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 11,8 uur zonneschijn (78%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
      • 30 juni » Ondertekening van de onafhankelijkheidsakte van Congo door Patrice Lumumba en Gaston Eyskens.
      • 4 juli » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Deportivo Platense in Puerto Cortés.
      • 21 juli » Sirimavo Bandaranaike van Sri Lanka (toen Ceylon) wordt de eerste vrouwelijke premier ter wereld.
      • 5 september » Cassius Clay wint de gouden medaille in boksen bij de Olympische Spelen in Rome.
      • 22 september » Mali wordt onafhankelijk van Frankrijk.
      • 8 oktober » Het eerste nummer van TeleVizier verschijnt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam LEFEBVRE

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam LEFEBVRE.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over LEFEBVRE.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam LEFEBVRE (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Cole is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Guido Cole, "Stamboom Cole", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-cole/R30286.php : benaderd 19 januari 2026), "Lucie Marie Blanche LEFEBVRE (1905-1960)".