Stamboom Cole » Margriete van Hoije

Persoonlijke gegevens Margriete van Hoije 

Bron 1

Gezin van Margriete van Hoije

Zij is getrouwd met Hendrik Vastenant Vastenaels.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Adrianus Vastenant  ± 1538-???? 


Notities over Margriete van Hoije

Temse, Scte-Amelberga, Paragraaf-4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margriete van Hoije?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Margriete van Hoije


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Over de familienaam Van Hoije


    De publicatie Stamboom Cole is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Guido Cole, "Stamboom Cole", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-cole/R26330.php : benaderd 10 januari 2026), "Margriete van Hoije".