Stamboom Cion » Wilhelmus Jacobus Constantinus Eimermann (1910-1986)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Jacobus Constantinus Eimermann 

Bron 1

Gezin van Wilhelmus Jacobus Constantinus Eimermann

Hij is getrouwd met Antonia Maria Maagdenberg.

Zij zijn getrouwd op 8 juli 1935, hij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Jacobus Constantinus Eimermann?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Jacobus Constantinus Eimermann

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Jacobus Constantinus Eimermann

Wilhelmus Jacobus Constantinus Eimermann
1910-1986

1935

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Online Begraafplaatsen - Nederlandse Begraafplaatsen
      Wilhelmus J.C. Eimermann<br>Geboorte: 28 aug 1910<br>Datum overlijden: 19 sep 1986<br>Begraafplaats: Breda, Netherlands<br>Leeftijd: 76<br>Begraven met<br>Naam; Leeftijd; Voorgestelde alternatieven<br><a href="https://www.myheritage.nl/research/collection-10135/online-begraafplaatsen-nederlandse-begraafplaatsen?s=561916691&itemId=313951-&groupId=1421331b52d6835ef4a8828a139741df&action=showRecord">Antonia M Maagdenberg</a>; 98; <br><a href="https://www.myheritage.nl/research/collection-10135/online-begraafplaatsen-nederlandse-begraafplaatsen?s=561916691&itemId=158981-&groupId=1421331b52d6835ef4a8828a139741df&action=showRecord">Wilhelmus J.C. Eimermann</a>; 76;

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 augustus 1910 lag tussen 6,9 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 7,9 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
      • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
      • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
      • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
      • 1 september » Opening van het Ninian Park in Cardiff.
      • 5 september » De natuurkundige Marie Curie slaagt erin in haar laboratorium in Parijs enkele grammen radium te verkrijgen.
    • De temperatuur op 8 juli 1935 lag tussen 7,2 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 11,6 uur zonneschijn (70%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 5 januari » De Nederlandse ijshockeyploeg speelt in Amsterdam zijn allereerste interland uit de geschiedenis. Tegenstander is België, dat met 0-4 wint.
      • 2 februari » PKC, momenteel de grootste korfbalclub ter wereld, wordt opgericht.
      • 26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
      • 10 juni » Alcoholics Anonymous wordt opgericht in Akron, Ohio.
      • 3 oktober » Het Italiaanse leger van dictator Mussolini valt het keizerrijk van Haile Selassie, Abessinië, binnen.
      • 12 november » De eerste lobotomie wordt uitgevoerd, in Lissabon.
    • De temperatuur op 19 september 1986 lag tussen 2,3 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 9,7 uur zonneschijn (78%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1986: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
      • 12 maart » Het Nederlands voetbalelftal verslaat de DDR met 1-0 in een oefenwedstrijd in Leipzig. Spits Marco van Basten tekent voor de enige treffer.
      • 31 maart » Een Boeing 727 van Mexicana op weg naar Puerto Vallarta vat vlam en stort neer in de bergen ten noordwesten van Mexico-Stad, 166 mensen komen om.
      • 3 april » IBM toont hun eerste draagbare computer, de PC Convertible.
      • 6 april » Adrie van der Poel wint de wielerklassieker de Ronde van Vlaanderen.
      • 11 april » In Karachi eindigt de Nederlandse hockeyploeg als zesde en laatste bij het toernooi om de Champions Trophy.
      • 26 april » Nabij de Oekraïense plaats Tsjernobyl vindt een kernramp plaats.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Eimermann


    De publicatie Stamboom Cion is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jeroen Stoop, "Stamboom Cion", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-cion/I502562.php : benaderd 17 maart 2026), "Wilhelmus Jacobus Constantinus Eimermann (1910-1986)".