Stamboom Cion » Jacoba Martina Josephina Verhaart (1846-1918)

Persoonlijke gegevens Jacoba Martina Josephina Verhaart 

Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Jacoba Martina Josephina Verhaart

Zij is getrouwd met Petrus Antonius van Poll.

Zij zijn getrouwd op 1 mei 1871 te Bergen op Zoom, zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Anna Maria van Poll  1873-1957


Notities over Jacoba Martina Josephina Verhaart

Vischmarkt E26
Molstraat A44
Beursplein B58
Kortemeestraat F65

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Martina Josephina Verhaart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba Martina Josephina Verhaart

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Martina Josephina Verhaart


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Jimkes Bergen op Zoom, Jeroen Stoop, via https://www.myheritage.nl/person-1001145...
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stambomen op MyHeritage Familiesite: Jimkes Bergen op Zoom Familiestamboom: 561916691-2
    2. GenealogieOnline stambomen index, via https://www.myheritage.nl/research/colle...
      Jacoba Martina Josephina Verhaart<br>Geslacht: Vrouw<br>Geboorte: 5 okt 1846 - Bergen Op Zoom, Noord-Brabant, Nederland<br>Huwelijk: Petrus Antonius van Poll1871-05-01Bergen Op Zoom, Noord-Brabant, Nederland<br>Overlijden: 16 aug 1918 - Bergen Op Zoom, Noord-Brabant, Nederland<br>Vader: Reinier Adrianus Verhaart<br>Moeder: Johanna Bakx<br>Kinderen: Johannes Josephus van PollAnna Maria van PollCornelia Maria van PollJohanna Barbara van PollLucia Maria van Poll<br>Bron: Bekijk het originele document op GenealogieOnline website<br>Bronvermeldingen: Sommige stambomen werden jaren geleden gepost en zijn later verwijderd. In dergelijke gevallen zal de link naar het originele document niet werken.
    3. Sebregts Web Site, Frank Sebregts, Jacoba Martina Josephina Veraart / Verhaart / Vervaart, 1 januari 2021
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stambomen op MyHeritage Familiesite: Sebregts Web Site Familiestamboom: 69550241-2

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 oktober 1846 lag rond de 12,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oosten. Typering van het weer: half bewolkt dampig. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1846: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
      • 13 mei » Het Amerikaanse Congres verklaart Mexico de oorlog.
      • 17 mei » Adolphe Sax vraagt octrooi aan op de saxofoon.
      • 14 juni » Stichting van de republiek Californië.
      • 21 juni » Kroning van Paus Pius IX in Rome.
      • 10 september » Elias Howe krijgt een patent voor de naaimachine.
      • 23 september » Ontdekking van Neptunus door de Franse astronoom Urbain Le Verrier en de Britse astronoom John Couch Adams. De vinding werd geverifieerd door de Duitse astronoom Johann Gottfried Galle.
    • De temperatuur op 1 mei 1871 lag rond de 11,9 °C. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 67%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 24 februari » Charles Darwin publiceert in Londen zijn Descent of Man (De afstamming van de mens).
      • 27 maart » In Edinburgh wordt de eerste officiële rugbyinterland uit de geschiedenis gespeeld. Schotland wint op Raeburn Place van Engeland.
      • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
      • 10 mei » Met het afsluiten van de Vrede van Frankfurt wordt de Frans-Pruisische Oorlog officieel beëindigd.
      • 10 november » Journalist Henry Morton Stanley ontdekte de vermiste Schotse zendeling David Livingstone in het Afrikaanse dorpje Ujiji, en sprak daarbij de later legendarische woorden "Dr. Livingstone, I presume?".
      • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.
    • De temperatuur op 16 augustus 1918 lag tussen 6,9 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 6,3 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 23 mei » De raffinaderij van Koninklijke Olie op Curaçao wordt in bedrijf gesteld.
      • 3 juni » Bij Château Thierry aan de Marne stoten de Duitse troepen op de gezamenlijke strijdkrachten van de Verenigde Staten en Frankrijk. Het offensief loopt dood.
      • 31 juli » Oprichting van AZC Zutphen, een Nederlandse amateurvoetbalclub uit Zutphen.
      • 13 september » Treinramp bij Weesp. Door zware regenval, waarbij de spoordijk bij de brug over het, toenmalige Merwedekanaal bij Weesp verzadigd raakt, glijd een passagierstrein uit Amersfoort naar Amsterdam met rails en al van de dijk. Er vallen 41 doden en 42 gewonden.
      • 25 september » Oprichting van het (Nederlandse) Ministerie van Arbeid, voorloper van het Ministerie van SZW.
      • 20 oktober » Duitsland accepteert de voorwaarden van de Amerikaanse president Woodrow Wilson om de wereldoorlog te beëindigen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Verhaart

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Verhaart.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Verhaart.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Verhaart (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Cion is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jeroen Stoop, "Stamboom Cion", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-cion/I500169.php : benaderd 13 maart 2026), "Jacoba Martina Josephina Verhaart (1846-1918)".