Hij is getrouwd met Gysèle (Ghiela) van Zanddijk van Veere.Bron 4
Zij zijn getrouwdBron 5
Kind(eren):
Hij werd vermeld tussen 1153-1174.
Er wordt aangenomen dat Boudewijn I deelnam aan de derde kruistocht. Ook Gervaas van Praet, en Boudewijns zoon Boudewijn II, die op latere leeftijd toetrad tot de tempelierridders, namen deel aan de kruistochten tot "bevrijding van het Heilig Land".
De “derde” kruistocht vond plaats tussen 1189 en 1192 en had tot doel het Heilige Land te veroveren op Saladin. Deze kruistocht vond plaats onder de leiding van Hendrik II van Engeland, in 1189 opgevolgd door Richard Leeuwenhart, en Filips II van Frankrijk. Ook de Rooms-Duitse keizerFrederik Barbarossa trok ten strijde, verzamelde een groot leger waarmee hij door Anatolië trok, maar hij verdronk nog voor hij het Heilig Land bereikte en heel wat van zijn troepen trokken daarop terug naar huis.
Hij is Ridder kruisvaarder, wordt vermeld tussen 1153 -1174. Hij huwt met Ghiela. Boudewijn I van Praet ondertekent in 1167 een brief van Filips van den Elzas, waarin deze te kennen geeft dat de abdij van Ninove vrij is en dat zij al haar privileges behoudt. deze brief wordt mede ondertekent door de heren van Zomergem, Rollegem enz. In 1172 tekent Boudewijn I van Praet als getuige een vredesverdrag tussen Filips van den Elzas en Wouter van Kortrijk en 1197 een vredesverdrag tussen Boudewijn IX van Vlaanderen, tevens graaf van Henegouwen, en de schepenen van Doornik. Dit verdrag blijft bestaan zolang het graafschap Henegouwen in oorlog is met Frankrijk. In 1204 is hij ook in Sint -Donaas aanwezig bij de eedaflegging van Louis, graaf van Looz; een eed die betrekking had ophet behoud van de overeenkomst tussen Filips, graaf van Vlaanderen en Floris, graaf van Holland.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen