Stamboom Cant van Landeghem » Ferdinand Leopold Balthazar van Roe (1908-1982)

Persoonlijke gegevens Ferdinand Leopold Balthazar van Roe 

Bron 1
  • Hij is geboren op 15 januari 1908 in Antwerpen.
  • Woonachtig vanaf 1908: Hopland 23 s3, Antwerpen.
  • Hij is overleden op 8 juni 1982 in Ekeren, hij was toen 74 jaar oud.

Gezin van Ferdinand Leopold Balthazar van Roe

Hij is getrouwd met Magdalena Ludovica meire.

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1961 te Mortsel, hij was toen 53 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ferdinand Leopold Balthazar van Roe?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 januari 1908 lag tussen -3.8 °C en 4,0 °C. Er was 1,8 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
    • 20 juni » Melitta Bentz, een huisvrouw uit Dresden neemt een patent op de koffiefilter.
    • 21 juni » In Londen demonstreren duizenden vrouwen voor vrouwenkiesrecht.
    • 19 juli » Oprichting van Rotterdamse voetbalclub Feijenoord.
    • 17 september » Een Wright Flyer stort neer in Virginia, waarbij de passagier omkomt en piloot Orville Wright gewond raakt. Dit is het eerste vliegtuigongeluk in de moderne luchtvaart.
    • 24 november » Stranding van de Fernando bij Terschelling, zes doden. Van de zeventien opvarenden kunnen er veertien man worden gered, maar ook drie redders komen om.
  • De temperatuur op 8 juni 1982 lag tussen 13,8 °C en 24,3 °C en was gemiddeld 19,3 °C. Er was 12,1 uur zonneschijn (73%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van zaterdag 29 mei 1982 tot donderdag 4 november 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt III met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1982: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 9 februari » 2700 werknemers verliezen hun baan als de scheepswerf Cockerill Yards in het Belgische Hoboken failliet gaat.
    • 9 maart » Charles J. Haughey wordt voor de tweede keer Taoiseach (premier van Ierland).
    • 23 maart » Het Nederlands voetbalelftal fungeert als sparringpartner voor het WK voetbal 1982. Op Hampden Park in Glasgow wint Schotland met 2-1 van Oranje.
    • 2 april » Aanval op de Falklandeilanden door Argentinië
    • 25 april » Israël draagt het laatste deel van de bezette Sinaïwoestijn over aan Egypte.
    • 17 september » Bij atletiekwedstrijden in Londen verbetert Rob Druppers zijn eigen en drie weken oude Nederlands record op de 800 meter (1.44,70) met een tijd van 1.44,54.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Roe

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Roe.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Roe.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Roe (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peggy Cant van Landeghem, "Stamboom Cant van Landeghem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-cant-van-landeghem/I500579.php : benaderd 9 augustus 2025), "Ferdinand Leopold Balthazar van Roe (1908-1982)".