Stamboom Calis, Laren » Stijntje Hendriks Mulder (1867-1939)

Persoonlijke gegevens Stijntje Hendriks Mulder 


Gezin van Stijntje Hendriks Mulder

Zij is getrouwd met Aart Dirksz Beugelaar.

Zij zijn getrouwd op 8 augustus 1895 te Bussum, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Dirk Beugelaar  1897-< 1952

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Stijntje Hendriks Mulder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Stijntje Hendriks Mulder

Stijntje Hendriks Mulder
1867-1939

1895
Dirk Beugelaar
1897-< 1952

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 augustus 1895 lag rond de 17,6 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Bisschopswijding van Henricus van de Wetering, hulpbisschop van Utrecht, in de Sint Vituskerk te Hilversum.
    • 25 mei » De republiek van Taiwan wordt gesticht, met Tang Ching-sung als president.
    • 26 juli » Huwelijk van Marie Sklodowska en Pierre Curie.
    • 8 november » Wilhelm Röntgen ontdekt de röntgenstraling.
    • 27 november » Tijdens zijn bezoek aan de Zweeds-Noorse club in Parijs ondertekent Alfred Nobel zijn testament, zodoende wordt zijn gehele vermogen aangewend om na zijn dood de Nobelprijs in te (kunnen) stellen.
    • 15 december » Oprichting van Eintracht Braunschweig, een Duitse voetbalclub uit Brunswijk.
  • De temperatuur op 4 september 1939 lag tussen 13,8 °C en 21,4 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 3,2 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Eric Albada Jelgersma, Nederlands ondernemer († 2018)
    • 13 juni » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Benkoelen in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat Palembang.
    • 23 augustus » Molotov-Ribbentroppact tussen de nazi-Duitsland en de Sovjet-Unie wordt getekend.
    • 3 september » Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk verklaren de oorlog aan nazi-Duitsland.
    • 8 september » De Nederlandse mijnenveger Hr.Ms. Willem van Ewijck loopt op een eigen mijn waardoor 30 mensen om het leven komen.
    • 30 november » Begin van de Winteroorlog tussen Finland en de Sovjet-Unie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Mulder

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mulder.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mulder.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mulder (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Maria Vos-Blekemolen, "Stamboom Calis, Laren", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-calis/I9218.php : benaderd 11 maart 2026), "Stijntje Hendriks Mulder (1867-1939)".