De temperatuur op 20 juli 1948 lag tussen 13,9 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 18,2 °C. Er was 4,2 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
8 februari » Busongeval te Weerst in de Belgische provincie Luik. Er zijn 24 doden te betreuren.
13 februari » Oprichting van de Duitse sportclub 1. FC Köln na een fusie van Kölner BC 01 en SpVgg Sülz 07.
18 februari » Éamon de Valera treedt af als Taoiseach van Ierland.
11 maart » De Duitse voetbalclub Eintracht Trier ontstaat na een fusie tussen SV Westmark 05 en SV Eintracht 06.
16 juni » De Franse overheid richt de luchtvaartmaatschappij Air France op.
2 juli » Het IJslands voetbalelftal behaalt de eerste zege uit de historie als Finland met 2-0 wordt geklopt.
Trouwdag 15 oktober 1971
De temperatuur op 15 oktober 1971 lag tussen -2,2 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 9,1 uur zonneschijn (85%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
25 januari » Idi Amin zet via een coup Milton Obote af en wordt president van Oeganda.
15 februari » Decimal Day: Groot-Brittannië schakelt over op het decimale muntstelsel.
8 mei » Mislukte lancering van Mariner 8. Deze was bedoeld om in een baan om Mars onderzoek te doen.
19 mei » Lancering van Mars 2, het eerste Russische ruimtevaartuig dat in een baan om Mars draait en waarvan de lander als eerste toestel het oppervlak bereikt.
10 juli » Godfried Bomans begint een verblijf van één week op Rottumerplaat.
30 juli » Openingsceremonie van de zesde Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Cali, Colombia.
Dag van overlijden 18 oktober 2010
De temperatuur op 18 oktober 2010 lag tussen -1,8 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 4,4 uur zonneschijn (42%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
15 maart » De Binnenhoftoren in Rotterdam wordt geopend.
15 juni » Brits premier David Cameron biedt excuses aan voor het doodschieten van veertien burgers door het Britse leger op Bloody Sunday in 1972.
19 juni » Huwelijk van kroonprinses Victoria van Zweden en Daniel Westling in Stockholm.
30 juni » Jennifer Geerlings-Simons en Ruth Wijdenbosch worden verkozen tot respectievelijk voorzitter en (eerste vrouwelijke) ondervoorzitter van het parlement van Suriname.
12 augustus » Desi Bouterse wordt geïnaugureerd als president van Suriname.
26 november » Suriname en Venezuela tekenen in Paramaribo vier samenwerkingsovereenkomsten. Zo spreken beide Zuid-Amerikaanse landen af om 30.000 hectare rijst te planten in Suriname.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Maria Vos-Blekemolen, "Stamboom Calis, Laren", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-calis/I2110.php : benaderd 31 januari 2026), "Ronald Vincent Calis (1948-2010)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.