Stamboom Calis, Laren » Stephanus Calis (1901-1975)

Persoonlijke gegevens Stephanus Calis 


Gezin van Stephanus Calis

(1) Hij is getrouwd met Wilhelmina de Leeuw.

Zij zijn getrouwd op 16 juni 1926 te Bussum, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Geesje Soer.

Zij zijn getrouwd

Huwsoort: sw

Notities over Stephanus Calis

Stephanus werkte als tuinman bij de gemeente.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Stephanus Calis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Stephanus Calis

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Stephanus Calis


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 maart 1901 lag tussen -0,6 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Goedkeuring van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door Paus Leo XIII.
      • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
      • 7 februari » Koningin Wilhelmina trouwt met Prins Hendrik. De Gouden Koets wordt daarbij voor het eerst gebruikt.
      • 1 maart » De Wuppertaler Schwebebahn wordt geopend.
      • 28 november » Vergaan van het vrachtschip Mesacria op de Noordzee, 11 doden. In diezelfde storm slaan op de loodskotter Eems no. 2 door een zware zee 6 bemanningsleden over boord.
      • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
    • De temperatuur op 16 juni 1926 lag tussen 10,1 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 5,5 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 9 maart » Oprichting van de Noorse voetbalclub Strindheim IL uit Trondheim.
      • 20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
      • 22 augustus » In Zuid-Afrika wordt goud ontdekt.
      • 31 oktober » Mislukte aanslag op Benito Mussolini
      • 1 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de voorlaatste competitiewedstrijd met 6-1 te winnen van Paraguay.
      • 25 november » Atatürk verbiedt het dragen van een fez, een traditioneel hoofddeksel, in Turkije.
    • De temperatuur op 1 november 1975 lag tussen 6,5 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
      • 17 februari » De abonnees van het Dagblad van het Oosten moeten het doen zonder krant, omdat de redactie van de krant staakt; zij wil niet opgaan in de redactie van het dagblad Tubantia.
      • 29 april » Amerikaanse troepen vluchten weg uit Saigon voor het Noord-Vietnamees leger. Feitelijk einde van de oorlog in Vietnam.
      • 5 september » Een moordaanslag op de Amerikaanse president Gerald Ford mislukt.
      • 25 november » Suriname wordt onafhankelijk.
      • 30 november » De West-Afrikaanse staat Dahomey heet voortaan Volksrepubliek Benin, naar de naam van een Afrikaans koninkrijk aan de Golf van Guinea dat in de zeventiende eeuw zijn grootste bloei kende.
      • 28 december » Hilversum 4 wordt geopend door de Veronica Omroep Organisatie die tevens haar debuut maakt als publieke omroep na haar afscheid op 31 augustus 1974 als zeezender.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Calis

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Calis.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Calis.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Calis (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Maria Vos-Blekemolen, "Stamboom Calis, Laren", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-calis/I1285.php : benaderd 9 januari 2026), "Stephanus Calis (1901-1975)".