Stamboom Calaerts » Hilde Hermans (1962-)

Persoonlijke gegevens Hilde Hermans 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Hilde Hermans

Zij is getrouwd met Andre Lenaerts.

Zij zijn getrouwd op 10 juli 1987 te Herentals, 2200, Antwerpen, België, zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Gert Lenaerts  1989-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hilde Hermans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hilde Hermans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hilde Hermans


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 juli 1962 lag tussen 8,2 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (41%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
      • 18 februari » In België wordt monseigneur Leo Suenens kardinaal.
      • 18 maart » Frankrijk en Algerije tekenen een overeenkomst die het einde van de Algerijnse Oorlog inluidt.
      • 24 mei » De Mercury MA-7 wordt gelanceerd vanaf het Cape Canaveral Air Force Station.
      • 5 augustus » Een observatorium in Australië vindt de eerste bekende quasar.
      • 27 oktober » Zwemster Dawn Fraser uit Australië duikt in Melbourne als eerste vrouw ooit onder de magische grens van één minuut op de 100 meter vrije slag: 59,9 seconden.
      • 9 december » Tanganyika vormt de Republiek Tanganyika.
    • De temperatuur op 10 juli 1987 lag tussen 8,2 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (6%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
      • 5 april » De Belgische wielrenner Claude Criquielion wint de Ronde van Vlaanderen.
      • 4 juli » In Tokyo Disneyland opent Big Thunder Mountain Railroad.
      • 11 augustus » Alan Greenspan wordt voorzitter van de Centrale Amerikaanse bank (de Fed).
      • 14 oktober » Het Nederlands voetbalelftal doet een goede stap op weg naar het EK voetbal 1988 door Polen in Zabrze met 2-0 te verslaan. Ruud Gullit maakt beide doelpunten. PSV'er Berry van Aerle maakt zijn debuut voor Oranje.
      • 19 oktober » Beurscrisis, bekend onder de naam Zwarte maandag.
      • 9 december » Begin van de eerste intifada in de Gazastrook en de Westelijke Jordaanoever.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hermans

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hermans.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hermans.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hermans (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Calaerts is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Fred Calaerts, "Stamboom Calaerts", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-calaerts/I137.php : benaderd 14 januari 2026), "Hilde Hermans (1962-)".