De temperatuur op 12 maart 1917 lag tussen 2,5 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 2,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
17 januari » De Verenigde Staten kopen de Maagdeneilanden van Denemarken voor $25 miljoen.
9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
23 mei » De gemeenteraad van De Bilt-Station (het tegenwoordige Bilthoven) bespreekt alternatieven voor de naam die te vaak verward wordt met De Bilt.
7 juni » Ten zuiden van Houten ontspoort een trein met daarin koningin Wilhelmina.
12 juli » Troonsafstand van koning Constantijn I van Griekenland.
4 augustus » Fransman Lucien Lévy vraagt patent aan voor een heterodyne ontvanger.
Dag van overlijden 21 juli 1994
De temperatuur op 21 juli 1994 lag tussen 14,3 °C en 29,4 °C en was gemiddeld 22,7 °C. Er was 11,4 uur zonneschijn (71%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
3 januari » Franziska van Almsick, zesvoudig Europees zwemkampioene, wordt door de Vereniging van Europese Sportjournalisten (UEPS) tot Europese Sportvrouw van het Jaar gekozen, voor de Britse wereldkampioene horden Sally Gunnell en de Duitse tennisster Steffi Graf. Bij de mannen gaat de eretitel naar sprinter Linford Christie, voor drievoudig Tourwinnaar Miguel Indurain en hordeloper Colin Jackson.
24 april » Zaligverklaring van de Congolese martelaar Isidore Bakanja (ca. 1887-1909) en twee Italiaanse vrouwen, Elisabeth Canori Mora (1774-1825) en Gianna Beretta Molla (1922-1962) in Rome door Paus Johannes Paulus II.
4 juli » In Rwanda valt de hoofdstad Kigali in handen van de RPF-strijders
17 juli » Brazilië wint in de Verenigde Staten de wereldtitel door Italië na strafschoppen te verslaan in de finale van het WK voetbal.
31 augustus » De laatste Sovjet-militairen verlaten de voormalige DDR.
16 november » De West-Duitse spion Rainer Rupp, die als medewerker op het NAVO-hoofdkwartier in Brussel jarenlang vertrouwelijke documenten heeft doorgespeeld aan Oost-Duitsland, krijgt twaalf jaar gevangenisstraf.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Rosi Byttebier, "Stamboom Byttebier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-byttebier/I264.php : benaderd 2 maart 2026), "Georges Michel Byttebier (1917-1994)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.