Stamboom Bussmann » Adelheid Christina van Holland (1040-1085)

Persoonlijke gegevens Adelheid Christina van Holland 

Bron 1

Gezin van Adelheid Christina van Holland

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adelheid Christina van Holland?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adelheid Christina van Holland

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adelheid Christina van Holland


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. GenealogieOnline stambomen index, via https://www.myheritage.nl/research/colle...
      Adelheid Christina van Holland<br>Geslacht: Vrouw<br>Geboorte: 1040<br>Huwelijk: Boudewijn i van Guînes<br>Overlijden: 1085 - Abdij van Andernes<br>Vader: Floris i van Holland<br>Moeder: Geertruid van Saksen<br>Kinderen: Adelheid van GuînesFulk van GuînesGisèle van GuînesGwijde van GuînesHugo van GuînesManasses van Guînes<br>Notities: Algemeen wordt aangenomen dat Adelheid dochter is van Floris I van Holland en Gertruda van Saksen. Dit is echter speculatief, de enige aanwijzing is dat haar vader Floris heette, een naam die zo weinig voorkwam dat de kans groot is dat het inderdaad Floris I van Holland moet zijn geweest.<br>Bron: Bekijk het originele document op GenealogieOnline website<br>Bronvermeldingen: Sommige stambomen werden jaren geleden gepost en zijn later verwijderd. In dergelijke gevallen zal de link naar het originele document niet werken.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Over de familienaam Van Holland


    De publicatie Stamboom Bussmann is opgesteld door Jeroen Bussmann.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jeroen Bussmann, "Stamboom Bussmann", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bussmann/I502051.php : benaderd 25 februari 2026), "Adelheid Christina van Holland (1040-1085)".