Stamboom Bus-vanden Elsen » Cornelis van Reijen

Persoonlijke gegevens Cornelis van Reijen 

  • Hij is geboren.

Gezin van Cornelis van Reijen

Hij is getrouwd met Catharina Disco.

Zij zijn getrouwd op 14 september 1777 te Steenbergen, Nederland.


Notities over Cornelis van Reijen

Wordt samen met Cornelis Geerts benoemd tot voogd van de vier kinderen van Cornelis van Gurp en Maria Verdonck die samen in januari 1784 overleden.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis van Reijen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Reijen


De publicatie Stamboom Bus-vanden Elsen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Bus, "Stamboom Bus-vanden Elsen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bus/I7773.php : benaderd 4 februari 2026), "Cornelis van Reijen".