Stamboom Bus-vanden Elsen » Anna Josefa Magdalena Pöltl (± 1905-)

Persoonlijke gegevens Anna Josefa Magdalena Pöltl 


Gezin van Anna Josefa Magdalena Pöltl

Zij is getrouwd met Johannes Albert Roelof Struik.

Zij zijn getrouwd op 16 april 1930 te Rotterdam, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Josefa Magdalena Pöltl?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Josefa Magdalena Pöltl

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Josefa Magdalena Pöltl

Anna Josefa Magdalena Pöltl
± 1905-????

1930

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 april 1930 lag tussen 6,1 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 8,5 mm neerslag gedurende 9,6 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 24 maart » In Rijnsburg wordt de Nederlandse amateurvoetbalclub Rijnsburgse Boys opgericht.
    • 18 juli » Uruguay en Peru spelen de allereerste voetbalwedstrijd in het Estadio Centenario in Montevideo in de openingswedstrijd van het WK voetbal.
    • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
    • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
    • 2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.
    • 25 november » Op Java begint een uitbarsting van de vulkaan Merapi. 13 dorpen worden vernietigd, en 23 andere zwaar beschadigd. Er sterven meer dan 1300 mensen. Pas in september 1931 komt de vulkaan weer tot rust.

Over de familienaam Pöltl

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pöltl.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pöltl.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pöltl (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Bus-vanden Elsen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Bus, "Stamboom Bus-vanden Elsen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bus/I501749.php : benaderd 21 januari 2026), "Anna Josefa Magdalena Pöltl (± 1905-)".