Stamboom Burger » Cornelis Leendert Verkaik (1906-)

Persoonlijke gegevens Cornelis Leendert Verkaik 


Gezin van Cornelis Leendert Verkaik

Hij is getrouwd met Emma Helene Paradies.

Zij zijn getrouwd op 24 juni 1931 te Haastrecht, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.

Plaats: bron: Streekarchief Midden-Holland, akte 5

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Leendert Verkaik?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Leendert Verkaik

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Leendert Verkaik

Leendert Verkaik
± 1842-1916
Dina de Vroom
± 1881-1939

Cornelis Leendert Verkaik
1906-

1931

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 november 1906 lag tussen 7,9 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 3,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
      • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
      • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
      • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
      • 22 september » Oprichting Wassenaarse hockeyclub HGC.
      • 22 november » In Bilthoven wordt de Stichtse Cricket en Hockey Club (SCHC) opgericht.
    • De temperatuur op 24 juni 1931 lag tussen 10,2 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
      • 1 maart » Japan installeert ex-keizer Puyi van China als staatshoofd van de marionettenstaat Mantsjoekwo.
      • 12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
      • 13 mei » Verkiezing van Paul Doumer tot president van Frankrijk.
      • 3 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Varteks Varaždin.
      • 17 september » Robertus Bellarminus wordt uitgeroepen tot kerkleraar.
      • 16 oktober » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch delegaat in Bulgarije.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Verkaik

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Verkaik.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Verkaik.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Verkaik (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Burger is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    B. Burger, "Stamboom Burger", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-burger/I8945.php : benaderd 16 februari 2026), "Cornelis Leendert Verkaik (1906-)".