Stamboom Burger » Anna Maria Biesmans (± 1901-)

Persoonlijke gegevens Anna Maria Biesmans 


Gezin van Anna Maria Biesmans

Zij is getrouwd met Josephus Hubertus Welters.

Zij zijn getrouwd op 13 juli 1922 te Maastricht, Limburg, Nederland.

Plaats: bron: Regionaal Historisch Centrum Limburg, akte 297

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Biesmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria Biesmans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Biesmans

Anna Maria Biesmans
± 1901-

1922

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 juli 1922 lag tussen 8,2 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 10,8 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 14 april » De Nederlandse Bachvereniging voert voor de eerste keer de Matthäus-Passion uit in de Grote Kerk van Naarden.
    • 10 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Mattersburg.
    • 29 juni » Bisschopswijding van Johannes Olav Smit, Nederlands apostolisch vicaris van Noorwegen, in de Sint Lebuïnuskerk in Deventer.
    • 24 juli » Palestina wordt formeel een Brits mandaatgebied.
    • 31 oktober » De RAI Amsterdam opent een semipermanente tentoonstellingshal aan de Ferdinand Bolstraat te Amsterdam.
    • 30 december » Lenin sticht de Unie van Socialistische Sovjet-Republieken.

Over de familienaam Biesmans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Biesmans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Biesmans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Biesmans (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Burger is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
B. Burger, "Stamboom Burger", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-burger/I6420.php : benaderd 27 februari 2026), "Anna Maria Biesmans (± 1901-)".