Stamboom Burger » Jan Petrus Giltay (± 1854-????)

Persoonlijke gegevens Jan Petrus Giltay 

  • Hij is geboren rond 1854 in Ameide, Zuid-Holland, Nederland.
    Plaats: bron: huwelijksakte
  • Een kind van Gerrit Jan Giltay en Anna Oosterom
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 oktober 2021.

Gezin van Jan Petrus Giltay

Hij is getrouwd met Johanna Cornelia Krouwel.

Zij zijn getrouwd op 15 maart 1878 te Vianen, Utrecht, Nederland.

Plaats: bron: Het Utrechts Archief, akte 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Petrus Giltay?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Petrus Giltay

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Petrus Giltay

Jan Petrus Giltay
± 1854-????

1878

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 maart 1878 lag rond de 3,3 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 64%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
    • 3 maart » Bulgarije herneemt zijn onafhankelijkheid van het Ottomaanse Rijk.
    • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
    • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
    • 2 juli » Eerste Varsity (roeien).
    • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.

Over de familienaam Giltay

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Giltay.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Giltay.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Giltay (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Burger is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
B. Burger, "Stamboom Burger", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-burger/I4621.php : benaderd 11 januari 2026), "Jan Petrus Giltay (± 1854-????)".