Stamboom Burger » Abraham Nicolaas van den Beukel (± 1884-????)

Persoonlijke gegevens Abraham Nicolaas van den Beukel 

Bron 1

Gezin van Abraham Nicolaas van den Beukel

Hij is getrouwd met Margaretha Adriana van der Hoeven.

Zij zijn getrouwd op 24 december 1910 te Monster, Zuid-Holland, Nederland.

Plaats: bron: HAW, akte 52

Notities over Abraham Nicolaas van den Beukel

Nazaten Frank Willemsz Burger

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Abraham Nicolaas van den Beukel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Abraham Nicolaas van den Beukel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Abraham Nicolaas van den Beukel

Abraham Nicolaas van den Beukel
± 1884-????

1910

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Geboorte akte van Abraham Nicolaas van den Beukel, BSG00377 Er zijn gekoppelde afbeeldingen

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 december 1910 lag tussen 5,9 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 14,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 21 februari » De Egyptische premier Pasha Ghali overlijdt 1 dag na een aanslag op zijn leven door een schutter.
      • 3 maart » In New York wordt de Rockefeller Foundation tot bevordering van de wetenschap opgericht.
      • 28 mei » Ralph Craig loopt met 21,2 seconden een wereldrecord op de 200 meter.
      • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
      • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
      • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.

    Over de familienaam Van den Beukel


    De publicatie Stamboom Burger is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    B. Burger, "Stamboom Burger", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-burger/I1079.php : benaderd 1 januari 2026), "Abraham Nicolaas van den Beukel (± 1884-????)".