Stamboom Bunck » Adrianus Wouterus Aloysius Bunck (1882-1957)

Persoonlijke gegevens Adrianus Wouterus Aloysius Bunck 

  • Hij is geboren op 21 juni 1882 in Amsterdam.Bron 1
    Getuigen: Johannes Bunck, 64 jaar, winkelier en wonende in de Goudsbloemstraat 50 te Amsterdam en Hendricus Langkemper, 65 jaar, koopman en wonende Neschsteeg 3 te Amsterdam.
  • Beroep: steendrukker.
  • Geloof: RK.
  • Woonachtig: Heemstede.
    Op 25-jarige huwelijksdag: Stakman Bossestraat 57, Den Helder.
  • Hij is overleden op 1 december 1957 in Amsterdam, hij was toen 75 jaar oud.Bron 1
    Begraven op het RK kerkhof St.Jozef te Den Helder.
  • Hij is begraven op 4 december 1957 in Den Helder.Bron 1
  • Een kind van Franciscus Joannes Bunck en Gezina Voordisch
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 juni 2007.

Gezin van Adrianus Wouterus Aloysius Bunck

Hij is getrouwd met Catharina Maria Keeleman.

Zij zijn getrouwd op 31 oktober 1907 te Beverwijk, hij was toen 25 jaar oud.Bron 2

Getuigen: Hendrikus Bunck, 21 jr, monteur (broer)/ Johannes Keeleman, 21 jr, smid te Delft/ Hendrikus de Weijer, 30 jr, smid te Amsterdam en Idse Upma, 22 jr, steendrukker.

Kind(eren):

  1. Gesina Maria Bunck  1908-1990
  2. Anna Bunck  1913-1978


Notities over Adrianus Wouterus Aloysius Bunck

Heeft aan de wet op de Nationale Militie voldaan.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Wouterus Aloysius Bunck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Wouterus Aloysius Bunck

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Wouterus Aloysius Bunck

Adrianus Wouterus Aloysius Bunck
1882-1957

1907
Anna Bunck
1913-1978

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. bidprentje
    2. Huwelijksakte Beverwijk, aktenummer 44.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:
    • Stamboom Sies, één auteur heeft bevestigd dat het om dezelfde persoon gaat

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 juni 1882 lag rond de 20,0 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 68%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1882: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 24 maart » Robert Koch maakt zijn ontdekking wereldkundig: de bacterie die tuberculose veroorzaakt.
      • 9 mei » Introductie van de verbeterde stethoscoop van William Ford.
      • 5 juni » Musée Grévin Parijs opent haar deuren.
      • 4 september » Thomas Edison schakelt 's werelds eerste elektriciteitsvoorziening in, waarmee hij 59 klanten rond zijn Pearl Street Station in Lower Manhattan van 110 Volt gelijkstroom voorziet.
      • 17 september » Oprichting van de Nederlandsche Schaatsenrijders Bond.
    • De temperatuur op 31 oktober 1907 lag tussen 5,4 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 0,4 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
      • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
      • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
      • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
      • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
      • 13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.
    • De temperatuur op 1 december 1957 lag tussen -4,7 °C en 2,0 °C en was gemiddeld -2,4 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
      • 28 februari » Guust Flater verschijnt voor het eerst in het weekblad Robbedoes.
      • 20 maart » Éamon de Valera wordt voor de derde keer Taoiseach (premier van Ierland).
      • 9 mei » Paul-Henri Spaak wordt secretaris-generaal van de NAVO.
      • 16 juli » De eerste supersonische transcontinentale vlucht van Californië naar New York in 3 uur, 23 minuten en 8 seconden door John Glenn.
      • 28 september » België - Inhuldiging van de 'kleine ring' rond Brussel.
      • 14 oktober » In Valencia (Spanje) stroomt de rivier Turia over waardoor het oude centrum van de stad zwaar wordt getroffen. Als gevolg van deze ramp komen meer dan 400 personen om het leven.
    • De temperatuur op 4 december 1957 lag tussen -3,4 °C en 5,1 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 5,4 uur zonneschijn (67%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Première van de opera Dialogues des carmélites van Francis Poulenc in het Teatro alla Scala in Milaan.
      • 17 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Flota Świnoujście.
      • 5 mei » Opening van het Estádio dos Barreiros in Funchal.
      • 27 juni » Orkaan Audrey maakt vijfhonderd slachtoffers in de Amerikaanse staten Louisiana en Texas.
      • 5 juli » Introductie van de eerste Fiat 500, exact 50 jaar later gevolgd door de introductie van de nuevo 500
      • 5 december » Zwarte Sinterklaas, de Nederlanders worden gesommeerd Indonesië te verlaten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bunck

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bunck.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bunck.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bunck (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bunck is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    L. Bunck, "Stamboom Bunck", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bunck/I305.php : benaderd 2 maart 2026), "Adrianus Wouterus Aloysius Bunck (1882-1957)".