Stamboom Bunck » Wilhelmus Bernardus "Wim" Smeeing (1914-1975)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Bernardus "Wim" Smeeing 


Gezin van Wilhelmus Bernardus "Wim" Smeeing

Hij is getrouwd met Wilhelmina Richarda Stalenhoef.

Zij zijn getrouwd te Soest.


Kind(eren):

  1. Johannes Smeeing  1942-2009

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Bernardus "Wim" Smeeing?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Bernardus "Wim" Smeeing

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Bernardus Smeeing


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. opgave zoon

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 oktober 1914 lag tussen 2,6 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 29 mei » De RMS Empress of Ireland botst tegen het Noorse steenkoolvrachtschip Storstad, en zinkt binnen 14 minuten. Van de 1477 passagiers aan boord overleven slechts 465 passagiers de ramp.
      • 1 augustus » Duitsland, als verdragsgenoot van Oostenrijk-Hongarije, verklaart Rusland de oorlog en valt Luxemburg binnen.
      • 6 september » Kroning van Paus Benedictus XV in Rome.
      • 18 oktober » De Slag om de IJzer gaat van start. Franse, maar vooral Belgische, soldaten verdedigen de Noordelijke frontlinie in de Westhoek.
      • 10 november » De Duitsers bezetten Diksmuide tijdens de Slag om de IJzer in de Eerste Wereldoorlog.
      • 8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.
    • De temperatuur op 18 januari 1975 lag tussen 1,5 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (32%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Charlie Chaplin wordt geridderd door koningin Elizabeth II van Engeland.
      • 13 maart » IJsselmeervogels kwalificeert zich als amateurclub in de halve finale van de KNVB beker.
      • 5 juli » Kaapverdië wordt onafhankelijk van Portugal.
      • 10 september » Het Nederlands voetbalelftal gaat in Chorzow met 4-1 onderuit tegen Polen in de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1976, onder meer door twee doelpunten van Andrzej Szarmach.
      • 13 oktober » Openingsceremonie van de zevende Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Mexico-Stad.
      • 30 oktober » Prins Juan Carlos wordt koning van Spanje nadat dictator Francisco Franco toegeeft dat hij te ziek is om te kunnen regeren.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Smeeing

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smeeing.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smeeing.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smeeing (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bunck is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    L. Bunck, "Stamboom Bunck", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bunck/I2185.php : benaderd 7 maart 2026), "Wilhelmus Bernardus "Wim" Smeeing (1914-1975)".