Stamboom Bulthuis » Jan Tengnagel

Persoonlijke gegevens Jan Tengnagel 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 februari 2017.

Gezin van Jan Tengnagel

Hij is getrouwd met Zwanette Jantine Bulthuis.

Zij zijn getrouwd op 26 september 1946 te Bergen.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Nico Jan Tengnagel  1954-2014

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Tengnagel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Tengnagel

Jan Tengnagel
????-

1946

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 september 1946 lag tussen 14,7 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Het Dagblad van het Oosten verschijnt weer als zelfstandige krant. Het Parool trekt zich terug uit de regio en de lezers van de Nieuwe Twentsche en Almelosche Courant stappen grotendeels over naar het Dagblad van het Oosten.
    • 26 februari » Oprichting JOVD.
    • 5 mei » De eerste Nationale Bevrijdingsdag.
    • 5 juli » De bikini wordt geïntroduceerd.
    • 22 juli » 91 personen komen in Jeruzalem om het leven bij de bomaanslag op het Koning Davidhotel.
    • 5 december » New York wordt verkozen tot permanente zetel van de Verenigde Naties.

Over de familienaam Tengnagel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henriëtte de Swart, "Stamboom Bulthuis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bulthuis/I577.php : benaderd 9 maart 2026), "Jan Tengnagel".