Stamboom van de familie Brunel » Johanna (Anna) Heijmolen (1733-????)

Persoonlijke gegevens Johanna (Anna) Heijmolen 


Gezin van Johanna (Anna) Heijmolen

Zij is getrouwd met Dirk Leske.

Zij zijn getrouwd op 2 augustus 1765 te Amsterdam.Bron 1


Kind(eren):

  1. Hermanus Leske  1766-????
  2. Maria Leske  -1841
  3. Harmanus Leske  1770-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna (Anna) Heijmolen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna (Anna) Heijmolen

Johanna (Anna) Heijmolen
1733-????

1765

Dirk Leske
1741-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. DTB 610, p. 141

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Heijmolen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wim Willard een Larinees, "Stamboom van de familie Brunel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brunel/I1005.php : benaderd 23 januari 2026), "Johanna (Anna) Heijmolen (1733-????)".