Stamboom Brul - Meppel » Aaltje Paasman (1883-1934)

Persoonlijke gegevens Aaltje Paasman 


Gezin van Aaltje Paasman

Zij is getrouwd met Frederik Geerlings.

Zij zijn getrouwd op 17 april 1913 te Alkmaar, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 29 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltje Paasman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aaltje Paasman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje Paasman

Aaltje Thalen
1821-1867
Kier Brul
1807-1895
Hilligje Brul
1838-1896

Aaltje Paasman
1883-1934

1913

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Aaltje Paasman



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Drents Archief, akte 114
    2. Overlijdensregister Alkmaar, Aktenummer 90
    3. Noord-Hollands Archief, akte nr 42

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 mei 1883 lag rond de 21,8 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 47%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Lewis Waterman vindt de vulpen uit.
      • 6 maart » Tijdens een storm bij het waddeneiland Borkum komen 121 vissers uit Paesens-Moddergat en Zoutkamp om het leven.
      • 27 augustus » Uitbarsting van de Krakatau, met een vloedgolf tot gevolg.
      • 4 oktober » De Oriënt-Express rijdt voor het eerst.
      • 15 oktober » Inhuldiging van het Brusselse Justitiepaleis.
      • 18 november » Amerikaanse en Canadese spoorwegen stellen vier standaard tijdzones in voor het hele continent, waarmee een eind komt aan de verwarring door het gebruik van duizenden lokale tijdrekeningen.
    • De temperatuur op 17 april 1913 lag tussen 1,2 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 2,7 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Pedro Lascuráin is gedurende minder dan een uur president van Mexico.
      • 24 maart » Het Nederlands elftal wint voor het eerst van Engeland. In Den Haag wordt het 2-1 door twee doelpunten van Huug de Groot.
      • 30 maart » In 's-Heerenberg wordt door Johan Burgers Burgers zoo geopend. Later verhuisde deze dierentuin naar Arnhem.
      • 10 april » Oprichting van de Bulgaarse voetbalclub Slavia Sofia.
      • 9 september » Tijdens onweer komt een zeppelin in de Noordzee terecht, 14 bemanningsleden komen om. Dit is het eerste dodelijke ongeval met een zeppelin.
      • 10 september » Eerste autoweg van kust tot kust wordt geopend in de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 20 februari 1934 lag tussen 2,8 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
      • 9 februari » Het eerste kassucces van de Nederlandse geluidsfilm, 'De Jantjes' gaat in première.
      • 14 maart » Dionigi Tettamanzi, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Milaan († 2017)
      • 20 april » De bijna zesjarige Shirley Temple debuteert in de film Stand Up and Cheer.
      • 28 mei » In Canada wordt de Dionne-vijfling geboren.
      • 11 augustus » Op het eiland Alcatraz wordt een gevangenis geopend.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Paasman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Paasman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Paasman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Paasman (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Brul - Meppel is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.G.Brul, "Stamboom Brul - Meppel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brul-meppel/I304.php : benaderd 28 januari 2026), "Aaltje Paasman (1883-1934)".