Stamboom Bruinsma » Melle Tuik (????-1943)

Persoonlijke gegevens Melle Tuik 

  • Hij is geboren in Emmen, Nederland.
  • Hij is overleden op 20 december 1943 in Emmen, Nederland.
  • Hij is begraven in arbeider.

Gezin van Melle Tuik

Hij is getrouwd met Sijke Bruinsma.

Zij zijn getrouwd op 13 juli 1894 te Ooststellingwerf, Nederland.


Kind(eren):

  1. Geele Tuik  1895-1895
  2. Tjibbe Tuik  1896-????
  3. Hiltje Tuik  1898-????
  4. Pieter Tuik  1901-
  5. Janke Tuik  1903-1904
  6. Janke Tuik  1904-1904

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Melle Tuik?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Melle Tuik

Melle Tuik
????-1943

1894
Geele Tuik
1895-1895
Tjibbe Tuik
1896-????
Hiltje Tuik
1898-????
Pieter Tuik
1901-????
Janke Tuik
1903-1904
Janke Tuik
1904-1904

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 juli 1894 lag rond de 15,5 °C. Er was 1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
    • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
    • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
  • De temperatuur op 20 december 1943 lag tussen 0,9 °C en 6,3 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,1 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Britse troepen veroveren Tripoli op de asmogendheden.
    • 22 februari » Leden van de Duitse verzetsorganisatie de Weiße Rose worden door de nazi's geëxecuteerd.
    • 24 maart » Vrijwel alle Nederlandse artsen maken het woordje 'arts' op hun naamborden onleesbaar om geen lid te hoeven worden van de door de Duitsers ingestelde 'Artsenkamer'.
    • 22 april » Albert Hofmann schrijft zijn eerste rapport over de hallucinogene eigenschappen van lsd.
    • 10 juli » Begin van de geallieerde invasie op het Italiaanse eiland Sicilië.
    • 29 juli » NSB burgemeester Geert Bisschop van Schoonebeek wordt doodgeschoten door leden van het plaatselijk verzet.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Tuik

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tuik.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tuik.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tuik (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Bruinsma is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ewout Bruinsma , "Stamboom Bruinsma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bruinsma/I901.php : benaderd 11 februari 2026), "Melle Tuik (????-1943)".