Stamboom Bruinsma » Ruben Teunis Zanen (1876-1906)

Persoonlijke gegevens Ruben Teunis Zanen 

Bron 1

Gezin van Ruben Teunis Zanen

Hij is getrouwd met Maria Smits.

Zij zijn getrouwd op 21 juli 1904 te Schelluinen, Nederland, hij was toen 28 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ruben Teunis Zanen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ruben Teunis Zanen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ruben Teunis Zanen

Jasper Zanen
1823-1891

Ruben Teunis Zanen
1876-1906

1904

Maria Smits
1877-1931


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. smits Web Site, eimert smits, Ruben Teunis Zanen, 11 december 2010
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: smits Web Site
      Stamboom: smits totaal

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 juli 1904 lag tussen 10,6 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Een groot deel van de Amerikaanse stad Baltimore brandt af.
      • 12 april » De Franse gebroeders Dufaux beproeven met succes het prototype van de helikopter.
      • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
      • 1 mei » België en Frankrijk spelen beide de eerste voetbalinterland uit hun geschiedenis en spelen in Brussel met 3-3 gelijk.
      • 21 mei » Oprichting in Parijs van de Wereldvoetbalbond FIFA, de Fédération Internationale de Football Association. Oprichters zijn de Nederlander Carl Hirschman en de Fransman Robert Guérin. De Engelsen zien op dat moment nog niets in zo'n bond.
      • 31 oktober » Het Nationaal Congres van Brazilië keurt de Wet voor Verplichte Vaccinatie goed, wat de aanleiding is voor de "Vaccinrevolte".
    • De temperatuur op 15 januari 1906 lag tussen 2,2 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
      • 12 maart » Stormvloed van 1906 na extreem hoog water op de Westerschelde. Diverse zeedijken breken door, met grote schade tot gevolg. Doordat de stormvloed overdag plaatsvindt, vallen er geen doden. Net over de grens in het Waasland verdrinken in totaal 8 mensen.
      • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
      • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.
      • 20 juni » De eerste elektrische tramlijn van Utrecht wordt geopend.
      • 13 augustus » Oprichting van de Belgische voetbalclub Berchem Sport.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Zanen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zanen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zanen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zanen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bruinsma is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ewout Bruinsma , "Stamboom Bruinsma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bruinsma/I694.php : benaderd 6 februari 2026), "Ruben Teunis Zanen (1876-1906)".