Stamboom Brons » Luitzen Teekes Houkes (1910-1978)

Persoonlijke gegevens Luitzen Teekes Houkes 


Gezin van Luitzen Teekes Houkes

Hij is getrouwd met Hendrikje Jans Boekholt.

Zij zijn getrouwd op 4 mei 1935 te Emmen, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Luitzen Teekes Houkes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Luitzen Teekes Houkes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Luitzen Teekes Houkes

Luitzen Teekes Houkes
1910-1978

1935

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 oktober 1910 lag tussen 3,2 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
      • 28 mei » Ralph Craig loopt met 21,2 seconden een wereldrecord op de 200 meter.
      • 5 september » De natuurkundige Marie Curie slaagt erin in haar laboratorium in Parijs enkele grammen radium te verkrijgen.
      • 20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.
      • 20 november » Francisco I. Madero begint de opstand tegen Porfirio Díaz: begin van de Mexicaanse Revolutie.
      • 16 december » Henri Coandă maakt de eerste vlucht in een vliegtuig met straalmotor.
    • De temperatuur op 4 mei 1935 lag tussen 5,2 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 12,3 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 21 maart » Perzië wordt hernoemd tot Iran.
      • 18 april » Bij de Provinciale Staten-verkiezingen behaalt de NSB 7,9 procent van de stemmen. In Den Haag scoort de partij van Anton Mussert zelfs 12 procent.
      • 2 juni » Oprichting van het Dansk Håndbold Forbund.
      • 16 juli » Ingebruikname van de eerste parkeermeters in de Verenigde Staten.
      • 25 november » Het Internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis wordt opgericht.
      • 15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.
    • De temperatuur op 15 augustus 1978 lag tussen 13,3 °C en 26,4 °C en was gemiddeld 18,7 °C. Er was 10,7 uur zonneschijn (73%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
      • 10 februari » Ted Bundy wordt op de lijst van tien meest gezochte voortvluchtige criminelen van de FBI geplaatst. Hij wordt op 15 februari 1978 in Pensacola gearresteerd.
      • 18 februari » Bij de allereerste Ironman uit de geschiedenis gaat de zege naar de Amerikaanse triatleet Gordon Haller.
      • 15 mei » De Britse regering belooft Zambia voor de komende twee jaren financiële steun ter waarde van 47,5 miljoen pond sterling.
      • 10 juli » Martina Navrátilová lost Chris Evert na 140 weken af als de nummer één op de wereldranglijst der proftennissters. De geboren Tsjechische moet die positie na 26 weken weer afstaan aan haar Amerikaanse collega.
      • 16 september » In Iran verwoest een beving tussen 7,5 en 7,9 de stad Tabas. Ruim 15.000 mensen komen om.
      • 16 september » Keetie van Oosten-Hage verbetert in München het werelduurrecord.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1907 » Jan Apon, Nederlands acteur en auteur († 1993)
    • 1911 » Mahalia Jackson, Amerikaans gospelzangeres († 1972)
    • 1912 » Don Siegel, Amerikaans filmregisseur († 1991)
    • 1913 » Netty Simons, Amerikaans componiste, muziekproducent en muziekredacteur († 1994)
    • 1914 » Adriaan de Groot, Nederlands psycholoog († 2006)
    • 1915 » Ray Crawford, Amerikaans autocoureur († 1996)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Houkes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Houkes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Houkes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Houkes (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Brons is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H.F. Brons, "Stamboom Brons", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brons/I578.php : benaderd 23 februari 2026), "Luitzen Teekes Houkes (1910-1978)".