Stamboom Bron-Westerhof » Casper de KLERK

Persoonlijke gegevens Casper de KLERK 


    Gezin van Casper de KLERK

    Hij is getrouwd met Aaltje KOEDAM.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Nicolaas de KLERK  1806-???? 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Casper de KLERK?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Casper de KLERK

    Casper de KLERK


    Aaltje KOEDAM
    1786-1818


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam De KLERK

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De KLERK.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De KLERK.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De KLERK (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Antonie Bron, "Stamboom Bron-Westerhof", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bron-westerhof/I215.php : benaderd 4 februari 2026), "Casper de KLERK".