Stamboom Broekman » Harm "Harm" Broekman (1907-)

Persoonlijke gegevens Harm "Harm" Broekman 

  • Roepnaam is Harm.
  • Hij is geboren in het jaar 1907 in Gasselte.
  • Een kind van Jans Broekman en Martha Hirt
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 mei 2023.

Gezin van Harm "Harm" Broekman

Hij is getrouwd met Bieuwke Vos.

Zij zijn getrouwd op 13 oktober 1936 te Grootegast, hij was toen 29 jaar oud.

Het echtpaar is op 21 februari 1973 gescheiden.


Notities over Harm "Harm" Broekman

Zijn grootvader Jan Willems Broekman was een broer van onze voorvader Frans Broekman .
Ik trif bijgaande foto aan op internet. Met daarbij vermeld:
1959 05 05 Holland Pietje Kerssies Vos, Albertus Van Esch, Maike Vos Van Esch, front Broekman, Ineke Van Esch, Harm Broekman

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Harm "Harm" Broekman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Harm "Harm" Broekman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Harm "Harm" Broekman

Voorouders (en nakomelingen) van Harm Broekman

Jans Broekman
1871-1955
Martha Hirt
1872-1953

Harm Broekman
1907-????

1936

Bieuwke Vos
1908-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Harm "Harm" Broekman



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 oktober 1936 lag tussen 7,5 °C en 14,2 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 1,9 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
      • 30 juni » Het boek "Gone with the wind" wordt gepubliceerd.
      • 1 augustus » Het voormalige paleis van koning Willem II in Tilburg, wordt nadat het ruim 70 jaar als Rijks-HBS is gebruikt, na een grondige renovatie, door burgemeester Frans Vonk de Both in gebruik genomen als het stadhuis van Tilburg, en wordt bekend als het Paleis-Raadhuis.
      • 14 augustus » Oprichting van de Georgische voetbalclub Lokomotivi Tbilisi.
      • 23 november » Het eerste nummer van het tijdschrift Life wordt uitgebracht.
      • 25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
      • 12 december » De Moerdijkbrug over het Hollandsch Diep wordt geopend.

    Over de familienaam Broekman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Broekman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Broekman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Broekman (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Broekman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W. Broekman, "Stamboom Broekman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-broekman/I1316.php : benaderd 7 februari 2026), "Harm "Harm" Broekman (1907-)".