Stamboom Broekman » Maria "Maria" Breuer (1885-1965)

Persoonlijke gegevens Maria "Maria" Breuer 


Gezin van Maria "Maria" Breuer

Zij is getrouwd met Jakob Weisbarth.

Zij zijn getrouwd op 5 maart 1913 te Rotterdam, zij was toen 27 jaar oud.

http://rotterdam.digitalestamboom.nl/detailx.aspx?p=&ID=81619&book=H
BruidegomJacob Weisbarth , geb. Oberlahnstein(Pruisen) 41 jaar
VaderEberhard Weisbarth
MoederElisabeth Schnatz
BruidMaria Breuer , geb. Kripp(Pruisen) 27 jaar
VaderJohann Breuer
MoederElisabeth Schlagwein

Plaats huwelijkRotterdam
Huwelijksdatum05-03-1913

BronRotterdam 1913 c35v

Kind(eren):



Notities over Maria "Maria" Breuer

MARIA HEEFT IN ROTTERDAM, Stieltjesstraat 4 GEWOOND.BIJ DE DOCUMENTEN ZIT EEN OVERLIJDENSBERICHT VAN WEISBART. WAARSCHIJNLIJK EEN ZOON VAN MARIA. Hij is door drankgebruik gestorven.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria "Maria" Breuer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria "Maria" Breuer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Breuer

Johann Breuer
1851-1913

Maria Breuer
1885-1965

1913

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 augustus 1885 lag rond de 17,8 °C. Er was 4 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1885: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Grover Cleveland wordt beëdigd als 22e president van de Verenigde Staten
      • 1 april » Het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt voor het eerst als dagblad.
      • 17 juni » Het Vrijheidsbeeld komt aan in de haven van New York.
      • 6 juli » Eerste tests van het vaccin tegen hondsdolheid door Louis Pasteur.
      • 10 november » Demonstratie van de eerste motorfiets door bouwer Gottlieb Daimler.
      • 10 december » ASR Nereus wordt opgericht te Amsterdam.
    • De temperatuur op 5 maart 1913 lag tussen 6,0 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 3,7 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 30 maart » In 's-Heerenberg wordt door Johan Burgers Burgers zoo geopend. Later verhuisde deze dierentuin naar Arnhem.
      • 10 april » Oprichting van de Bulgaarse voetbalclub Slavia Sofia.
      • 28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
      • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
      • 16 september » Oprichting van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië.
      • 14 december » Kreta wordt officieel geannexeerd door Griekenland.
    • De temperatuur op 25 mei 1965 lag tussen 7,1 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 6,9 mm neerslag gedurende 5,0 uur. Er was 3,3 uur zonneschijn (20%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
      • 22 januari » Ondertekening van het Verdrag van Straatsburg waarbij medewerking aan radio-uitzendingen vanuit internationale wateren wordt verboden.
      • 27 februari » Het Nederlandse kabinet-Marijnen valt door interne verdeeldheid over het omroepbeleid.
      • 3 juni » Lancering van de Gemini 4, piloot Edward White voert als eerste Amerikaan een ruimtewandeling uit.
      • 21 augustus » In Nederland verschijnt het eerste nummer van het weekblad Voetbal International.
      • 9 september » Tibet wordt een autonome regio van China.
      • 24 november » Mobutu Sese Seko grijpt de macht in Congo.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Breuer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Breuer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Breuer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Breuer (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Broekman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W. Broekman, "Stamboom Broekman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-broekman/I130.php : benaderd 27 januari 2026), "Maria "Maria" Breuer (1885-1965)".