Stamboom Brijer » Maria Secilia Sentis (1902-1993)

Persoonlijke gegevens Maria Secilia Sentis 


Gezin van Maria Secilia Sentis

Zij is getrouwd met Otto Breijer.

Zij zijn getrouwd op 18 januari 1928 te 's-Gravenhage, Zuid Holland, Nederland, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. NN Breijer  1929-1929
  2. Mia Theresia Breijer  1931-1998 
  3. Johan Frans Breijer  1934-1997 
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Secilia Sentis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Secilia Sentis

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Secilia Sentis

Maria Secilia Sentis
1902-1993

1928

Otto Breijer
1900-1957

NN Breijer
1929-1929

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 juli 1902 lag tussen 9,2 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 19 april » De pogrom van Chisinau.
    • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
    • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
    • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
    • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
  • De temperatuur op 18 januari 1928 lag tussen 2,7 °C en 4,7 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Totstandkoming eerste radiotelefonische verbinding tussen Nederland en Nederlands-Indië via Radio Kootwijk
    • 1 april » Oprichting van Van Doorne's AanhangwagenFabriek, later bekend als Van Doorne's AutomobielFabriek (DAF).
    • 7 juni » Karel Dubois, een kanunnik uit Roeselare, sticht de KSA als onderdeel van de Katholieke Actie (KA) en vervanger van de AKVS.
    • 12 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Amsterdam.
    • 1 september » De president van Albanië kroont zichzelf tot koning onder de naam Zog.
    • 1 november » In Bergamo wordt het Stadio Atleti Azzurri d'Italia officieel geopend.
  • De temperatuur op 8 juli 1993 lag tussen 8,6 °C en 23,1 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 7,5 uur zonneschijn (45%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 11 mei » Irak heropent de grens met Jordanië na een zesdaagse sluiting van deze belangrijkste toegang tot de buitenwereld in verband met het uit de circulatie nemen van oude dinar-biljetten.
    • 16 mei » Voetbalclub VVV-Venlo wordt voor de eerste keer in de clubhistorie kampioen van de Nederlandse Eerste divisie.
    • 26 mei » De sociaal-democratische partij van Finland wijst de voormalige VN-bemiddelaar Martti Ahtisaari aan als haar kandidaat voor het Finse presidentschap.
    • 12 juli » Een hittegolf aan de Atlantische kust van Verenigde Staten en overstromingen van de Mississippi in het midden-westen kosten zeker 65 Amerikanen het leven.
    • 9 augustus » Koning Albert II wordt na het overlijden van zijn broer Boudewijn I de zesde koning van België.
    • 9 september » Bij hevige gevechten tussen troepen van de Verenigde Naties en een Somalische militie in de hoofdstad Mogadishu komen tientallen burgers om het leven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Sentis

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sentis.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sentis.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sentis (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Pekdemir-de Vreugd, "Stamboom Brijer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brijer/I444.php : benaderd 12 februari 2026), "Maria Secilia Sentis (1902-1993)".