Stamboom Briel » Hadewich (Haze) Swedersdr van Culemborg (1480-1567)

Persoonlijke gegevens Hadewich (Haze) Swedersdr van Culemborg 

Bronnen 1, 2

Gezin van Hadewich (Haze) Swedersdr van Culemborg

Zij is getrouwd met Arnt/Arnout /Wtenweerde Uitenweerde (Weerst).

Zij zijn getrouwd voor 1515.

Getrouwd met: Arnt Fieren WTENWEERDE

Kind(eren):

  1. Beatrijs Utenweerd  ± 1508-± 1578 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hadewich (Haze) Swedersdr van Culemborg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hadewich (Haze) Swedersdr van Culemborg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hadewich (Haze) Swedersdr van Culemborg

Hadewich (Haze) Swedersdr van Culemborg
1480-1567

< 1515
Beatrijs Utenweerd
± 1508-± 1578

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Geni World Family Tree
    Hadewich Swedersdr van Culemborg<br>Geslacht: Vrouw<br>Roepnaam: Haze<br>Geboorte: 1480 - Maurik, Buren, Gelderland, Netherlands<br>Beroep: landeigenaresse onder Maurik<br>Huwelijk: Echtgeno(o)t(e): Arnt Olifiersz Wtenweerde - Voor 1515<br>Overlijden: 1566 - Maurik, Buren, Gelderland, Netherlands<br>Vader: Sweder 'Bastaard' van Culemborg<br>Moeder: Beatrijs Onbekend<br>Echtgenoten: Arnt Olifiersz Wtenweerde, Adriaan van Maurick<br>Kinderen: Geryken Wtenweerde, Beatrix Wtenweerde, Olivier Arntsz Wtenweerde, Adriaen Adriaensz van Maurick, Jooste van Maurick, Henrica van Maurick
    The Geni Wereld Stamboom kan gevonden worden op http://www.geni.com" target="_blank">www.Geni.com. Geni is eigendom van en wordt uitgevoerd door MyHeritage.
  2. sedelaar / teunissen Web Site, stella teunissen, via https://www.myheritage.nl/profile-OYYV6C...
    Persoon toegevoegd door het bevestigen van een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: sedelaar / teunissen Web Site

    Familiestamboom: 149943551-1

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1567: Bron: Wikipedia
    • 13 maart » Slag bij Oosterweel: De Spanjaarden verslaan een geuzenleger nabij Antwerpen.
    • 22 augustus » Komst van de Hertog van Alva met 16 000 soldaten, om de Nederlanden in opdracht van Filips II te straffen voor de Beeldenstorm in 1566 en de opstandigheid in het algemeen. Begin van een schrikbewind. Margaretha van Parma neemt ontslag en vertrekt naar Italië.
    • 20 september » Hertog van Alva stelt de Raad van Beroerten in.
    • 29 september » De Hertog van Alva arresteert tijdens een diner Graaf van Egmont en de Graaf van Hoorn op beschuldiging van verraad. Beiden worden op 5 juni 1568 in Brussel onthoofd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Culemborg


De publicatie Stamboom Briel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert Briel, "Stamboom Briel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-briel/I502342.php : benaderd 5 januari 2026), "Hadewich (Haze) Swedersdr van Culemborg (1480-1567)".