Stamboom Briel » Hedwige de Nordgau (± 935-????)

Persoonlijke gegevens Hedwige de Nordgau 

Bron 1
  • Zij is geboren rond 935.

Gezin van Hedwige de Nordgau

Zij is getrouwd met Siegfried Ier de Lucembourg.

Zij zijn getrouwd

Getrouwd met: Siegfried Ier DE LUXEMBOURG

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hedwige de Nordgau?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hedwige de Nordgau

Hedwige de Nordgau
± 935-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Filae Familiestambomen
    Hedwige DE NORDGAU<br>Geboorte: Ongeveer 935<br>Echtgenoot: Siegfried Ier DE LUXEMBOURG<br>Kinderen: Frâedâeric Ier DE LUXEMBOURG, Luitgarde DE LUXEMBOURG
    De Filae Familiestambomen kunnen op www.filae.com gevonden worden. Filae is het eigendom van en wordt gerund door MyHeritage.

Over de familienaam De Nordgau


De publicatie Stamboom Briel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert Briel, "Stamboom Briel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-briel/I502124.php : benaderd 11 januari 2026), "Hedwige de Nordgau (± 935-????)".