Let op: Leeftijd bij trouwen (??-??-1197) lag beneden de 16 jaar (12).
Zij is getrouwd met Willem Guilielmus I De Gek Van Friesland Graaf van Holland.
Zij zijn getrouwd in het jaar 1197 te Staveren, Friesland, Netherlands, zij was toen 12 jaar oud.
Getrouwd met: Willem Guilielmus I De Gek Van Friesland GRAAF VAN HOLLAND
Kind(eren):
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Aleid van Gelre, gravin van Holland<br>Geslacht: Vrouw<br>Roepnaam: Adelaïde, Adelheid, Aleid, van Gelre, von Geldern, de Gueldres, of Guelders, van Holland<br>Geboorte: Ongeveer 1180 - Zutphen, Gelderland, Nederland<br>Overlijden: 4 feb 1218 - Rieneck , Unterfranken, Bayern, Deutschland<br>Begrafenis: Rijnsburg, Zuid-Holland, Nederland<br>Vader: Otto Onbekend<br>Moeder: Richarda Onbekend<br>Echtgenoot: Willem I count van Holland<br>Kinderen: Ada van Holland, abdis van de abdij van Rijnsburg, Floris IV van Brabant (geboren van Holland), graaf van Holland, Willem 1212 van Holland, Regent 1234-1238, Otto III van Holland, bisschop van Utrecht, Ricardis 1216 Willemsdr. van Holland<br>Broers/zusters: Mechtild (Mathilda) van Nassau (geboren van Gelre en Zutphen), Lodewijk van Gelre, Gerard III. van Gelre (geboren von Gelre), III, Margaretha Van van Gelre, Countess Of Hostaden, Ermengarde Irmengard van Geldre, Hendrik Heinrich III of Geldern-Zutphen, Count, Maria Van Gelre (geboren van Gelre), of Geldern, Otto van Gelre (geboren Utrecht)
The Geni Wereld Stamboom kan gevonden worden op http://www.geni.com" target="_blank">www.Geni.com. Geni is eigendom van en wordt uitgevoerd door MyHeritage.
Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
Stambomen op MyHeritage
Familiesite: van Ast
Familiestamboom: 85194684-1
Aleid van Gelre<br>Geslacht: Vrouw<br>Geboorte: 1187<br>Huwelijk: Willem i van Holland (Graaf van Holland 1203-1222)1203-00-00Stavoren<br>Overlijden: 12 feb 1218<br>Vader: Otto i van Gelre (Graaf van Gelre En Zutphania)<br>Moeder: Richardis van Wittelsbach - Beieren (Abdis van de Munsterabdij te Roermond)<br>Kinderen: Jutte van HollandWillem van HollandFloris Iv van Holland (Graaf van Holland 1222-1234)Otto van Holland (Bisschop van Utrecht 1234)Ada van Holland (Abdis van de Abdij van Rijnsburg 1239)Ricardis van Holland<br>Bron: <a>Bekijk het originele document</a> op <a>GenealogieOnline website</a><br>Bronvermeldingen: Sommige stambomen werden jaren geleden gepost en zijn later verwijderd. In dergelijke gevallen zal de link naar het originele document niet werken.
Aleid Adelaide VANGELRE<br>Geboorte: 1177nd GRAAF VAN HOLLANDjul 1220<br>Overlijden: 12 dec 1218BasREGENT OF HOLLAND, Ricardis Countesson VAN HOLLAND, Countess Ada Countess Of Holland VAN HOLLAND, Jutta VANHOLLAND, Floris Floris Iv Florencius, Graaf Van Holland VAN HOLLAND, GRAAF VAN HOLLAND
De Filae Familiestambomen kunnen op www.filae.com gevonden worden. Filae is het eigendom van en wordt gerund door MyHeritage.