Stamboom Bremer » Samuel Ford (1735-1795)

Persoonlijke gegevens Samuel Ford 

  • Hij werd gedoopt op 27 juli 1735 in Church of England, Brinkworth, Wiltshire, England, United Kingdom.
  • Hij is begraven op 9 juli 1795 in Church of England, Hinton Parva (Bishopstone and Hinton Parva), Wiltshire, England, United Kingdom.
  • Een kind van Samuel Fords en Dinah Williams
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 december 2015.

Gezin van Samuel Ford

Hij is getrouwd met Jane Truman.

Zij zijn getrouwd op 7 augustus 1761 te Church of England, Shrivenham, Oxfordshire, England, United Kingdom.


Kind(eren):

  1. William Ford  -1764
  2. Samuel Ford  1763-1838 
  3. Thomas Ford  1765-????
  4. Dinah Ford  -1794
  5. John Ford  1770-1845 
  6. Mary Ford  1774-????
  7. Martha Ford  1776-????
  8. Rebecca Ford  1778-????
  9. William Ford  1782-1842 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Samuel Ford?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Samuel Ford

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Samuel Ford

Thomas Fords
± 1665-????
Mary Buckland
± 1669-????
Dinah Williams
± 1713-????

Samuel Ford
1735-1795

1761

Jane Truman
1737-????

Samuel Ford
1763-1838
Thomas Ford
1765-????
John Ford
1770-1845
Mary Ford
1774-????
Martha Ford
1776-????
Rebecca Ford
1778-????
William Ford
1782-1842

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 juli 1795 lag rond de 14,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Typering van het weer: betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1795: Bron: Wikipedia
      • 19 januari » De Bataafse Republiek uitgeroepen.
      • 6 maart » Afschaffing galgenvelden en galgenbergen in Holland.
      • 7 augustus » Nederland verliest Kaap de Goede Hoop aan de Engelsen in de Slag om Muizenberg.
      • 24 oktober » Polen wordt verdeeld tussen Oostenrijk, Pruisen en Rusland tijdens de Poolse Delingen.
      • 13 december » Een meteoriet treft Wold Newton in het Engelse Yorkshire. Later zal de sciencefictionschrijver Philip José Farmer deze gebeurtenis gebruiken als basis voor zijn Wold Newton family-verhalen.

    Over de familienaam Ford

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ford.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ford.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ford (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bremer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Robert Bremer, "Stamboom Bremer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bremer/I448.php : benaderd 9 januari 2026), "Samuel Ford (1735-1795)".