Stamboom Bremer » James Blake (-1733)

Persoonlijke gegevens James Blake 

  • Hij is geboren.
  • Hij werd gedoopt op 4 december 1667 in Church of England, Burbage, Wiltshire, England, United Kingdom.
  • Hij is gedoopt.
  • Hij is begraven op 24 april 1733 in Church of England, Burbage, Wiltshire, England, United Kingdom.
  • Een kind van John Blake en Jane Hellier
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 september 2020.

Gezin van James Blake

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot James Blake?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van James Blake

John Hellier
± 1607-????
Mary Gale
1615-????
John Blake
1627-1704

James Blake
-1733


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
    • In het jaar 1667: Bron: Wikipedia
      • 10 februari » Nicolaus Steno publiceert voor het eerst zijn vermoeden dat fossielen de overblijfselen zijn van uitgestorven soorten.
      • 6 juni » Een oorlogsvloot van de Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden onder het bevel van admiraal Michiel de Ruyter bereikt in Engeland de monding van de Theems, waarna de imponerende Tocht naar Chatham begon.
      • 15 juni » Jean Baptiste Denis voert de eerste bloedtransfusie bij een mens uit.
      • 16 juni » Door de Staten-Generaal van Nederland wordt octrooi verleend aan Christiaan Huygens voor het door hem uitgevonden slingeruurwerk.
      • 20 juni » Kardinaal Giulio Rospigliosi wordt gekozen tot Paus Clemens IX.
      • 26 juni » Kroning van Paus Clemens IX in Rome.

    Over de familienaam Blake

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Blake.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Blake.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Blake (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bremer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Robert Bremer, "Stamboom Bremer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bremer/I34016.php : benaderd 15 maart 2026), "James Blake (-1733)".