Stamboom Bremer » Gerrit Jan Panhuis (1908-1908)

Persoonlijke gegevens Gerrit Jan Panhuis 

  • Hij is geboren januari 1908 in Voorst, Gelderland, Nederland.
  • Hij is overleden op 26 maart 1908 in Voorst, Gelderland, Nederland.
  • Een kind van Jan Gerrit Panhuis en Gerritje Kettink
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 maart 2012.

Gezin van Gerrit Jan Panhuis

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Jan Panhuis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Jan Panhuis

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Jan Panhuis

Maria Nikkels
1839-1908

Gerrit Jan Panhuis
1908-1908


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 maart 1908 lag tussen -1,7 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 9,7 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AS Bari.
      • 15 februari » Goedkeuring van de Missionarissen van Afrika of Witte Paters door Paus Pius X.
      • 2 maart » Eerste driechromatische foto's van Gabriel Jonas Lippmann.
      • 25 juli » Oprichting van de Duitse roei-, tennis- en hockeyclub Rüsselsheimer RK uit Rüsselsheim am Main.
      • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
      • 24 november » Stranding van de Fernando bij Terschelling, zes doden. Van de zeventien opvarenden kunnen er veertien man worden gered, maar ook drie redders komen om.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Panhuis

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Panhuis.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Panhuis.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Panhuis (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bremer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Robert Bremer, "Stamboom Bremer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bremer/I26441.php : benaderd 24 januari 2026), "Gerrit Jan Panhuis (1908-1908)".