Stamboom Bremer » Zina Venice Hope (1900-1982)

Persoonlijke gegevens Zina Venice Hope 


Gezin van Zina Venice Hope

Zij is getrouwd met Niels Edward Rasmussen.

Zij zijn getrouwd op 13 februari 1918, zij was toen 18 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. Darlene Rasmussen  1930-1930
  8. (Niet openbaar)
  9. (Niet openbaar)
  10. Evagene Rasmussen  1939-1959

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Zina Venice Hope?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Zina Venice Hope

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 januari 1900 lag rond de 5,1 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 maart » De Nederlandse botanicus Hugo de Vries brengt de erfelijkheidswetten van Mendel opnieuw onder de aandacht.
    • 30 maart » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalbond ("Asociación Uruguaya de Fútbol")
    • 19 juli » Opening in Parijs van de eerste Franse metrolijn.
    • 19 september » Butch Cassidy en de Sundance Kid plegen hun eerste overval.
    • 3 november » De arts W. Poolman sticht de eerste afdeling van het Groene Kruis.
    • 16 december » Oprichting van de Duitse voetbalclub Alemannia Aachen.
  • De temperatuur op 13 februari 1918 lag tussen 6,3 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 3,3 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Verheffing van de Apostolische prefectuur Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat Nederlands-Borneo.
    • 9 augustus » Duke Kahanamoku scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.01,4. Het oude record (1.01,6) stond sinds 20 juli 1912 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 25 september » Oprichting van het (Nederlandse) Ministerie van Arbeid, voorloper van het Ministerie van SZW.
    • 9 november » Novemberrevolution, de Duitse keizer Wilhelm II treedt gedwongen af, einde van het Duitse Keizerrijk; zowel de Duitse Republiek als de Radenrepubliek worden uitgeroepen.
    • 11 november » De Britse regering erkent de onafhankelijkheid van Letland.
    • 18 november » Letland verklaart zichzelf onafhankelijk van Rusland.
  • De temperatuur op 4 september 1982 lag tussen 11,4 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (61%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van zaterdag 29 mei 1982 tot donderdag 4 november 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt III met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1982: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De Nederlandse militaire vrouwenafdelingen MARVA en Milva worden opgeheven.
    • 12 april » In de Efteling wordt de attractie Halve Maen geopend.
    • 30 mei » De Nederlandse biljarter Rini van Bracht behaalt in de Ecuadoriaanse stad Guayaquil de wereldtitel driebanden.
    • 12 september » De Amerikaanse tennisser Jimmy Connors wint de US Open door de Tsjech Ivan Lendl te verslaan.
    • 21 september » Premier Robert Mugabe van Zimbabwe dreigt politieke dissidenten en rebellen met het instellen van krijgsraden en het vormen van vuurpelotons.
    • 10 oktober » Heiligverklaring van Maximiliaan Kolbe (1894-1941), Pools priester en martelaar in Auschwitz, door Paus Johannes Paulus II.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1895 » Theo Slot, Nederlands vliegtuigontwerper († 1949)
  • 1896 » Dio Rovers, Nederlands kunstschilder, tekenaar en kunstdocent († 1990)
  • 1899 » Howard Doc Hopkins, Amerikaans musicus en radiopresentator († 1949)
  • 1902 » Menno ter Braak, Nederlands schrijver, oprichter en leider van de Filmliga († 1940)
  • 1904 » Elzard Kuhlman, Nederlands componist, dirigent, pianist en violist (overleden in?)
  • 1905 » John Carmel Heenan, Engels kardinaal-aartsbisschop van Westminster († 1975)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hope

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hope.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hope.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hope (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Bremer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert Bremer, "Stamboom Bremer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bremer/I15069.php : benaderd 3 februari 2026), "Zina Venice Hope (1900-1982)".