Stamboom Bremer » Christiaan Smeenk (1880-1964)

Persoonlijke gegevens Christiaan Smeenk 


Gezin van Christiaan Smeenk

(1) Hij is getrouwd met Everdina Maria Kleinhout.

Zij zijn getrouwd op 23 oktober 1903 te Arnhem, Gelderland, Nederland, hij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Gerrit Smeenk  1904-1971 


(2) Hij is getrouwd met Theodora Johanna Maria Gijsbertha Smeenk.

Zij zijn getrouwd op 24 augustus 1951 te Rijswijk, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 70 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christiaan Smeenk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christiaan Smeenk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Christiaan Smeenk


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 december 1880 lag rond de 10,7 °C. De winddruk was 9 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De aanleg van het Panamakanaal vangt aan.
      • 27 april » Clarke en Foster krijgen een patent op het eerste elektrische hoortoestel.
      • 3 juni » Alexander Graham Bell gebruikt zijn fotofoon voor de eerste keer om een draadloos telefoongesprek te verzenden.
      • 24 juni » Eerste uitvoering van O Canada, het lied dat later het volkslied van Canada zou worden.
      • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
      • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.
    • De temperatuur op 24 augustus 1951 lag tussen 9,2 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 4,7 uur zonneschijn (33%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Joseph Baeten volgt de overleden Petrus Hopmans op als bisschop van Breda.
      • 29 maart » Ethel en Julius Rosenberg worden in de Verenigde Staten schuldig bevonden aan samenzwering tot het plegen van spionage.
      • 1 juni » De eerste cartoon van WiBo verschijnt op de voorpagina van de Volkskrant.
      • 16 juli » Troonsafstand van koning Leopold III der Belgen.
      • 8 september » Ondertekening van het Vredesverdrag van San Francisco door Japan en 48 andere landen.
      • 16 november » Leeuwarden: Kneppelfreed
    • De temperatuur op 17 juli 1964 lag tussen 15,0 °C en 27,0 °C en was gemiddeld 21,8 °C. Er was 11,0 uur zonneschijn (68%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
      • 5 januari » Ontmoeting tussen Paus Paulus VI en patriarch Athenagoras I van Constantinopel in Jeruzalem. Het is de eerste ontmoeting tussen de leiders van de rooms-katholieke en Orthodoxe Kerk sinds 1439.
      • 13 januari » Benoeming van Karol Wojtyła tot aartsbisschop van Krakau in Polen.
      • 29 januari » In Innsbruck beginnen de IXe Olympische Winterspelen.
      • 9 februari » Zeventig miljoen kijkers zien in de Ed Sullivan Show het eerste optreden van The Beatles op de Amerikaanse televisie.
      • 1 juli » Herverkiezing van Heinrich Lübke tot bondspresident van West-Duitsland.
      • 14 september » Paus Paulus VI opent in Rome de derde zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.
    • De temperatuur op 21 juli 1964 lag tussen 14,7 °C en 24,1 °C en was gemiddeld 18,8 °C. Er was 14,0 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (11%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
      • 9 februari » Zeventig miljoen kijkers zien in de Ed Sullivan Show het eerste optreden van The Beatles op de Amerikaanse televisie.
      • 27 mei » Radio Sutch begint met uitzenden vanaf een fort in de Theemsmonding.
      • 2 augustus » Rassenrel in Jersey City, New Jersey.
      • 1 oktober » Nederland 2 gaat als tweede officiële Nederlandse televisiezender van start.
      • 12 oktober » Lancering van de Russische Voschod 1, eerste ruimtevlucht met een bemanning bestaande uit meer dan één persoon.
      • 21 december » In Groot-Brittannië wordt de doodstraf afgeschaft.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1870 » Adolf Loos, Oostenrijks architect († 1933)
    • 1879 » Ernest Shepard, Engels boekillustrator († 1976)
    • 1882 » Otto Neurath, Oostenrijks filosoof en marxist († 1945)
    • 1883 » Giovanni Messe, Italiaans generaal en politicus († 1968)
    • 1884 » Juan Posadas, Filipijns bestuurder en burgemeester van Manilla († 1940)
    • 1886 » Annie Bos, Nederlands actrice († 1975)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Smeenk

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smeenk.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smeenk.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smeenk (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bremer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Robert Bremer, "Stamboom Bremer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bremer/I13122.php : benaderd 5 maart 2026), "Christiaan Smeenk (1880-1964)".