Stamboom Breedveld, Breedvelt, van Breetvelt » Bastiaan van Duijn (1915-2006)

Persoonlijke gegevens Bastiaan van Duijn 


Gezin van Bastiaan van Duijn

Hij is getrouwd met Pleuntje Weesie.

Zij zijn getrouwd op 17 september 1941 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 25 jaar oud. Zij waren respectievelijke 25 jaar en 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bastiaan van Duijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bastiaan van Duijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bastiaan van Duijn

Jozias Brevet
1858-1932
Francina Boon
1865-1917

Bastiaan van Duijn
1915-2006

1941

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 december 1915 lag tussen 4,1 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 6,3 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 17 januari » In Amsterdam wordt het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis gesticht, ten behoeve van kankerpatiënten.
      • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
      • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
      • 7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
      • 1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.
      • 28 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Kout-El-Mara in Mesopotamië.
    • De temperatuur op 17 september 1941 lag tussen 6,4 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 28 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Santa Fe.
      • 14 maart » Peet Petersen, Nederlands voetballer († 1980)
      • 16 maart » Eerste strip van Tom Poes.
      • 1 juni » Farhud - Pogrom in Bagdad, gericht tegen de Joden.
      • 1 augustus » Hillegersberg, Overschie en Schiebroek worden bij de gemeente Rotterdam gevoegd.
      • 13 september » Oprichting van de Venezolaanse partij Democratische Actie.
    • De temperatuur op 19 juli 2006 lag tussen 17,4 °C en 35,7 °C en was gemiddeld 26,9 °C. Er was 14,0 uur zonneschijn (87%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Niels Kerstholt en Maaike Vos worden in Den Haag Nederlands kampioen shorttrack.
      • 12 april » In Brussel wordt Joe Van Holsbeeck neergestoken nadat hij zich verweerde tegen mp3-spelerdieven. Hij overlijdt later in het ziekenhuis.
      • 20 mei » Finale van het 51ste Eurovisiesongfestival, Finland wint met de groep Lordi.
      • 27 mei » Paus Benedictus XVI brengt in Polen een bezoek aan Wadowice, de geboorteplaats van zijn voorganger Paus Johannes Paulus II.
      • 11 juli » Softwareproducent Microsoft beëindigt de ondersteuning voor Windows 98 en Windows Me
      • 6 december » Rita Reys wordt onderscheiden met de Edison Jazz Oeuvreprijs. De jury roemt haar als onbetwist de grootste jazzzangeres die Nederland heeft voortgebracht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Duijn


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Roland Breedveld, "Stamboom Breedveld, Breedvelt, van Breetvelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-breedveld/X1117.php : benaderd 7 februari 2026), "Bastiaan van Duijn (1915-2006)".