Stamboom Breedveld, Breedvelt, van Breetvelt » Jacoba Helena Verhagen (1826-1895)

Persoonlijke gegevens Jacoba Helena Verhagen 


Gezin van Jacoba Helena Verhagen

(1) Zij is getrouwd met Hendrik Nobel.

Zij zijn getrouwd op 17 november 1852 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 25 jaar oud.Bron 3


(2) Zij is getrouwd met Hendrik Roosenschoon.

Zij zijn getrouwd op 8 februari 1860 te Rotterdam (Kralingen), zij was toen 33 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Helena Verhagen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Rotterdam 1826-b142v, akte 2301.
    Rotterdam 1826-b142v, akte 2301.
  2. Rotterdam 1895-d144v. akte 1811.
    Rotterdam 1895-d144v. akte 1811.
  3. Rotterdam 1852-d003v, akte 783.
    Rotterdam 1852-d003v, akte 783.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 november 1826 lag rond de 5,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Typering van het weer: betrokken regen . Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1826: Bron: Wikipedia
    • 6 juni » Oprichting van de kristalfabriek van Val-Saint-Lambert.
  • De temperatuur op 28 mei 1895 lag rond de 12,7 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 februari » De gebroeders Lumière verkrijgen in Parijs patent op hun cinematograaf.
    • 5 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub Fortuna Düsseldorf.
    • 19 juni » In Valparaíso wordt de Chileense voetbalbond ("Federación de Fútbol de Chile") opgericht.
    • 11 juli » De Gebroeders Lumière vertonen een eerste film aan wetenschappers.
    • 26 juli » Huwelijk van Marie Sklodowska en Pierre Curie.
    • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verhagen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Verhagen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Verhagen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Verhagen (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Roland Breedveld, "Stamboom Breedveld, Breedvelt, van Breetvelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-breedveld/I9737.php : benaderd 22 januari 2026), "Jacoba Helena Verhagen (1826-1895)".