Stamboom Braun » Antonius Hubertus Joseph Megens (-1992)

Persoonlijke gegevens Antonius Hubertus Joseph Megens 


Gezin van Antonius Hubertus Joseph Megens

Hij is getrouwd met Anna Cornelia van de Klundert.

Zij zijn getrouwd op 8 november 1934 te Dordrecht.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Hubertus Joseph Megens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Hubertus Joseph Megens

Antonius Hubertus Joseph Megens
-1992

1934

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. 's Gravenhage 3276

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 november 1934 lag tussen 1,5 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 4,0 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 9 februari » Het eerste kassucces van de Nederlandse geluidsfilm, 'De Jantjes' gaat in première.
    • 14 maart » Dionigi Tettamanzi, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Milaan († 2017)
    • 13 april » Uitgifte van het eerste nummer van het damestijdschrift Libelle.
    • 1 mei » Pernis en Hoogvliet gaan op in de gemeente Rotterdam.
    • 30 juni » Nacht van de Lange Messen: Hitler schakelt alle oppositie binnen zijn eigen partij uit.
    • 11 augustus » Op het eiland Alcatraz wordt een gevangenis geopend.
  • De temperatuur op 26 februari 1992 lag tussen 5,5 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 27 februari » De topconferentie over drugs van de Verenigde Staten en zes Latijns-Amerikaanse landen wordt in het Texaanse San Antonio beëindigd met een oproep tot verheviging van de strijd tegen verdovende middelen.
    • 7 april » De federale Joegoslavische luchtmacht komt voor het eerst in actie tijdens de zich snel uitbreidende burgeroorlog in Bosnië-Herzegovina.
    • 12 april » De 67-jarige pelgrim Ignaas Brekelmans begint samen met zijn ezel Saartje aan een voettocht van Vlijmen naar Częstochowa en Auschwitz.
    • 20 april » De Spaanse koning Juan Carlos opent de wereldtentoonstelling Expo '92 in Sevilla.
    • 17 juli » Het Slowaakse deelstaatparlement neemt een resolutie aan over de onafhankelijkheidsverklaring.
    • 28 oktober » Amnesty International zegt dat de mensenrechten in Birma "hardnekkig en op grote schaal" worden geschonden, vooral door het militaire bewind, maar ook door gewapende oppositiegroepen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Megens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Megens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Megens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Megens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Braun is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.M.M. Braun, "Stamboom Braun", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-braun/I64207.php : benaderd 12 maart 2026), "Antonius Hubertus Joseph Megens (-1992)".