De temperatuur op 17 januari 1920 lag tussen 7,3 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
2 februari » Estland verklaart zijn onafhankelijkheid van Rusland.
29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
10 augustus » Vrede van Sèvres, vredesverdrag tussen de Geallieerden en het Ottomaanse Rijk.
5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.
11 december » De staat neemt de spoorwegmaatschappijen Hollandsche IJzeren Spoorweg-Maatschappij en de Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen over.
19 december » Restauratie van koning Constantijn I van Griekenland, na referendum op 5 december.
Trouwdag 3 augustus 1949
De temperatuur op 3 augustus 1949 lag tussen 12,0 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 10,7 mm neerslag gedurende 4,0 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
4 april » Oprichting van de Noord-Atlantische Verdragsorganisatie (NAVO).
4 mei » Bij de Superga-vliegramp komt het hele elftal van voetbalclub Torino om het leven.
29 juni » Bisschopswijding van Léon Lommel, bisschop-coadjutor van Luxemburg.
23 augustus » De Presidentiële Raad wordt ingevoerd als collectief staatshoofd van Hongarije tot de afschaffing in 1986.
12 september » Na een verschijningsverbod van vier jaar mag het dagblad De Telegraaf weer verschijnen.
1 oktober » Koningin Juliana onthult een monument ter nagedachtenis aan de slachtoffers van de Razzia van Putten.
Dag van overlijden 18 januari 2017
De temperatuur op 18 januari 2017 lag tussen -5,3 °C en -1,9 °C en was gemiddeld -3,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (22%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
2 april » Philippe Gilbert wint de 101ste editie van de Ronde van Vlaanderen.
9 april » Zeker 44 mensen komen om bij twee Bomaanslagen in Egypte op Palmzondag 2017.
24 april » Bij demonstraties tegen de regering van president Nicolás Maduro vallen drie doden in Venezuela.
31 juli » De Verenigde Staten leggen sancties op aan de Venezolaanse president Nicolás Maduro.
5 oktober » Robert Lewandowski scoort drie keer voor het Pools voetbalelftal in de WK-kwalificatiewedstrijd in en tegen Armenië (1-6) en is daardoor Pools topscorer aller tijden met vijftig goals.
27 oktober » Het Catalaans Parlement parlement stemt anoniem over onafhankelijkheid van Catalonië. 82 van de 135 parlementariërs brengen een stem uit: 70 voor onafhankelijkheid, tien mensen stemmen tegen en twee mensen stemmen blanco. Voor de stemming loopt de oppositie uit protest de zaal uit. Na de stemming wordt de onafhankelijkheid uitgeroepen. De Spaanse senaat geeft daarop toestemming artikel 155 van de Spaanse grondwet in te zetten, waarmee de Catalaanse regering uit de macht gezet kan worden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: W.M.M. Braun, "Stamboom Braun", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-braun/I64152.php : benaderd 9 maart 2026), "Wilhelmina Johanna van den Brink (1920-2017)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.