De temperatuur op 10 juli 1927 lag tussen 14,7 °C en 23,4 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 12,0 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
11 mei » De Academy of Motion Picture Arts and Sciences, de "Academy" die de Oscars uitreikt, wordt opgericht.
20 mei » Saoedi-Arabië wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
17 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 21e editie van de Ronde van Frankrijk.
31 oktober » Openstelling van de oude spoorweghefbrug De Hef over de Koningshaven in Rotterdam.
Dag van overlijden 6 juli 2007
De temperatuur op 6 juli 2007 lag tussen 13,2 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 3,5 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 0,8 uur zonneschijn (5%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
28 januari » Roger Federer wint de Australian Open door in de finale de Chileen Fernando González te verslaan met 7-6 6-4 6-4. Het was voor de Zwitser zijn 10e Grand Slam-titel.
30 januari » De Nederlandse minister Peijs geeft het startsein tot de bouw van de Hanzelijn tussen Lelystad en Zwolle.
26 maart » In de Nigeriaanse plaats Gadako komen meer dan zeventig mensen om het leven nadat een vrachtwagen kantelt en in brand vliegt.
27 juni » De Britse premier Tony Blair legt na tien jaar zijn ambt neer.
17 augustus » Laatste uitzending van omroep Tien.
10 september » Titelverdediger Duitsland wint in de openingswedstrijd van het vijfde WK voetbal voor vrouwen met maar liefst 11-0 van Argentinië.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: W.M.M. Braun, "Stamboom Braun", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-braun/I51606.php : benaderd 24 januari 2026), "Henricus (2) van Ham (1927-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.