De temperatuur op 20 oktober 1924 lag tussen 7,6 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 2,1 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
6 april » De fascisten behalen bij parlementsverkiezingen in Italië de absolute meerderheid
3 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub Gil Vicente FC.
7 juli » Tijdens de Olympische Zomerspelen in Parijs wint de Britse atleet Harold Abrahams goud op de 100 meter.
6 september » Mislukte aanslag op de Italiaanse fascistenleider Mussolini.
28 september » Eerste vlucht rond de wereld, door twee vliegtuigen van het Amerikaanse leger.
1 oktober » De Eerste vlucht KLM naar Nederlands-Indië vertrekt van Schiphol voor de eerste intercontinentale commerciële vlucht naar Batavia.
Dag van overlijden 12 december 2008
De temperatuur op 12 december 2008 lag tussen -0,8 °C en 3,6 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was 2,3 uur zonneschijn (29%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: W.M.M. Braun, "Stamboom Braun", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-braun/I51463.php : benaderd 15 maart 2026), "Hendrik Petrus Charles "Dirk" Verhoeven (1924-2008)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.