Stamboom Braun » Petronella Adriana van Oost (1908-)

Persoonlijke gegevens Petronella Adriana van Oost 


Gezin van Petronella Adriana van Oost

Zij is getrouwd met Franciscus Joannes van Dijl.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Adriana van Oost?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petronella Adriana van Oost

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Adriana van Oost


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Tilburg 1013

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 juli 1908 lag tussen 13,5 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 6,0 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Koning Karel I van Portugal en de kroonprins Lodewijk Filips, hertog van Braganza worden in Lissabon vermoord door republikeinen.
    • 2 maart » Eerste driechromatische foto's van Gabriel Jonas Lippmann.
    • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
    • 19 juli » Oprichting van Rotterdamse voetbalclub Feijenoord.
    • 15 september » Explosie in stoomketel van kolenmijn Laura te Eygelshoven, 7 doden.
    • 17 september » Een Wright Flyer stort neer in Virginia, waarbij de passagier omkomt en piloot Orville Wright gewond raakt. Dit is het eerste vliegtuigongeluk in de moderne luchtvaart.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Oost

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Oost.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Oost.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Oost (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Braun is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.M.M. Braun, "Stamboom Braun", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-braun/I47624.php : benaderd 16 maart 2026), "Petronella Adriana van Oost (1908-)".