Stamboom Braun » Johannes van Velzen (1916-1992)

Persoonlijke gegevens Johannes van Velzen 


Gezin van Johannes van Velzen

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes van Velzen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes van Velzen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes van Velzen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 september 1916 lag tussen 4,4 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 5,5 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 3 februari » Tristan Tzara publiceert in Zürich zijn Dada-manifest.
    • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
    • 10 juni » In Arabië breekt de Arabische opstand uit.
    • 20 juli » De Slag bij Fromelles vond plaats op 19 en 20 juli. In de Australische geschiedenis staat de slag geboekt als de bloedigste 24 uren van Australië. Meer dan 5500 Australiërs kwamen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd waren nabij Fromelles.
    • 12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
    • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
  • De temperatuur op 24 november 1992 lag tussen 9,3 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (11%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Het regeringsleger van Tsjaad onderneemt in het westen van het land een aanval tegen de opstandelingen van de voormalige president Hissène Habré.
    • 2 juni » Bij referendum wordt in Denemarken het Verdrag van Maastricht afgewezen.
    • 28 juni » De Franse president François Mitterrand bezoekt de belegerde stad Sarajevo.
    • 24 augustus » China en Zuid-Korea knopen diplomatieke betrekkingen aan.
    • 23 oktober » Het leger van de West-Afrikaanse staat Togo sluit de grenzen met Benin, Ghana en Burkina Faso en maakt bekend dat het de gijzeling van 41 parlementsleden zal volhouden tot aan zijn eisen is voldaan.
    • 19 november » Het Noorse parlement stemt met 105 tegen 55 stemmen in met het aanvragen van het lidmaatschap van de Europese Gemeenschap.
  • De temperatuur op 28 november 1992 lag tussen 1,4 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 2,1 uur zonneschijn (26%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 16 februari » In de Tsjadische hoofdstad Ndjamena wordt vicevoorzitter Joseph Behidi van Tsjaads Liga voor de Mensenrechten doodgeschoten door twee militairen.
    • 28 april » De voorzitter van de nieuwe regeringsraad van Afghanistan, Sibghatullah Mojaddidi, komt met een groot konvooi aan in de hoofdstad Kabul. De onderlinge gevechten tussen de verschillende islamitische verzetsgroepen zijn geluwd.
    • 28 april » In Den Haag wordt het nieuwe gebouw van de Tweede Kamer in gebruik genomen.
    • 30 mei » De reguliere treindienst tussen Maastricht en Aken wordt opgeheven.
    • 12 juni » Op de bodem van de Baai van Guanabara in Brazilië wordt door enkele in duikerspakken gehulde deelnemers aan het Global Forum, de alternatieve milieuconferentie, een verdrag ter bescherming van de oceanen getekend.
    • 11 oktober » Bemiddelaars van de Verenigde Naties vliegen naar UNITA-leider Jonas Savimbi om een opleving van de burgeroorlog in Angola te voorkomen. Ze namen die stap nadat bij zware gevechten tussen UNITA en militairen in de hoofdstad Luanda vijf doden waren gevallen


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Velzen


De publicatie Stamboom Braun is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.M.M. Braun, "Stamboom Braun", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-braun/I3688.php : benaderd 6 maart 2026), "Johannes van Velzen (1916-1992)".