Stamboom Braster » Dora de Graaf (1910-2004)

Persoonlijke gegevens Dora de Graaf 

Bron 1

Gezin van Dora de Graaf

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dora de Graaf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dora de Graaf

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dora de Graaf

Dirk Brasser
1837-1898

Dora de Graaf
1910-2004


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Dora de Graaf



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 december 1910 lag tussen 6,7 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 3,3 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
      • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
      • 5 september » De natuurkundige Marie Curie slaagt erin in haar laboratorium in Parijs enkele grammen radium te verkrijgen.
      • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
      • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
      • 16 december » Henri Coandă maakt de eerste vlucht in een vliegtuig met straalmotor.
    • De temperatuur op 11 december 2004 lag tussen 2,2 °C en 5,2 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 11 maart » Aanslagen in Spanje: 191 doden en 1400 gewonden.
      • 31 maart » Zwemster Lisbeth Lenton scherpt in Sydney het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 53,66. De mondiale toptijd was sinds 2000 met 53,77 in handen van Inge de Bruijn.
      • 14 april » France-Albert René treedt terug als president van de Seychellen.
      • 18 april » De Italiaan Davide Rebellin wint de 39e editie van de Amstel Gold Race.
      • 14 mei » Huwelijk van kroonprins Frederik van Denemarken en Mary Donaldson in Kopenhagen.
      • 27 juli » In Attractiepark Toverland wordt Booster Bike geopend; de eerste motorfietsachtbaan ter wereld.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Graaf

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Graaf.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Graaf.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Graaf (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Braster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Kees Overvliet, "Stamboom Braster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-braster/I5258.php : benaderd 29 september 2026), "Dora de Graaf (1910-2004)".