Stamboom Braster » Jannetje Braster (1908-1949)

Persoonlijke gegevens Jannetje Braster 

Bron 1

Gezin van Jannetje Braster

Zij is getrouwd met Wim Hesseling.

Zij zijn getrouwd rond 1927.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje Braster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannetje Braster

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje Braster

Jannetje Braster
1908-1949

± 1927

Wim Hesseling
1906-± 1959


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jannetje Braster



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. GL_MONITOR
    2. Groenehart Archieven
    3. Bevolkingsregister Oudshoorn 1900-1919, deel 1, blz 179
    4. Burgelijke Stand

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 november 1908 lag tussen 2,6 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 11 januari » Het Nationaal Park Grand Canyon wordt als nationaal monument ingesteld.
      • 8 maart » In New York staken de naaisters voor de achturige werkdag en voor het vrouwenkiesrecht.
      • 18 juni » In Nature wordt door A. A. Campbell Swinton een volledig elektronisch televisiesysteem beschreven.
      • 29 juni » Oprichting van de Congregatie voor de Sacramenten van de Romeinse Curie door Paus Pius X.
      • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Charles Daniels scherpt bij de Olympische Spelen in Londen het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.05,6. Het oude (en eerste) record op het koningsnummer stond sinds 3 december 1905 op naam van de Hongaar Zoltán Halmay.
      • 15 september » Explosie in stoomketel van kolenmijn Laura te Eygelshoven, 7 doden.
    • De temperatuur op 27 januari 1949 lag tussen -1,6 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 1,8 °C. Er was 3,4 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
      • 23 april » Nederland annexeert delen van Duitsland als compensatie voor geleden oorlogsschade. De meeste geannexeerde gebieden zijn in 1963 weer teruggegeven.
      • 11 mei » Siam verandert zijn naam in Thailand.
      • 12 mei » De Sovjet-autoriteiten heffen de blokkade van Berlijn op.
      • 22 september » Minister van financiën Piet Lieftinck laat de Nederlandse gulden met 30% devalueren.
      • 1 oktober » Mao Zedong roept te Peking officieel de Volksrepubliek China uit.
      • 15 december » West-Duitsland wordt deelnemer van het Marshallplan.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Braster

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Braster.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Braster.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Braster (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Braster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Kees Overvliet, "Stamboom Braster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-braster/I438.php : benaderd 26 december 2025), "Jannetje Braster (1908-1949)".