Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos » Jan Hummelink (1880-1960)

Persoonlijke gegevens Jan Hummelink 

  • Hij is geboren op 2 juni 1880 in Lichtenvoorde.
    0207_G_3838 Lichtenvoorde
    Geboorte Jan Hummelink, 02-06-1880
    Aktenummer: 45
    Aktedatum: 04-06-1880
    Akteplaats: Lichtenvoorde
    Geboortedatum: 02-06-1880
    Geboorteplaats: Lichtenvoorde (Oost Gelre)
    Kind: Jan Hummelink
    Geslacht:Man
    Vader : Jan Hummelink
    Leeftijd:52
    Beroep:landbouwer
    Moeder:Grada te Molder
    Beroep:zonder beroep
    Aktesoort: Normaal
    Toegangsnummer: 0207 Burgerlijke stand Gelderland, dubbelen
    Inventarisnummer:3838
  • Hij is overleden op 12 juni 1960 in Lichtenvoorde, hij was toen 80 jaar oud.
    0207A_O_17341 Lichtenvoorde
    Overlijden Jan Hummelink, 12-06-1960
    Aktenummer:42
    Aktedatum:13-06-1960
    Akteplaats:Lichtenvoorde
    Overlijdensdatum:12-06-1960
    Overlijdensplaats:Lichtenvoorde
    Overledene:Jan Hummelink
    Leeftijd:80
    Geslacht:empty
    Beroep:zonder beroep
    Moeder:Grada te Molder
    Geslacht:Vrouw
    Vader:Jan Hummelink
    Geslacht:Man
    (ex-)Partner: Hendrika Johanna Christina ten Have
    Geslacht:Vrouw
    Aktesoort: N
    Toegangsnummer: 0207A
    Inventarisnummer:17341
  • Een kind van Jan Berend Hummelink en Grada te Molder
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 juli 2022.

Gezin van Jan Hummelink

Hij is getrouwd met Hendrika Johanna Christina ten Have.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1911 te Lichtenvoorde, hij was toen 30 jaar oud.

0207_8982 Burgerlijke stand
Huwelijk Hendrika Johanna Christina ten Have en Jan Hummelink, 15-05-1911
Aktenummer: 17
Huwelijksdatum: 15-05-1911
Huwelijksplaats: Lichtenvoorde
Bruidegom:Jan Hummelink
Doopplaats:Lichtenvoorde (Oost Gelre)
Leeftijd:30
Beroep:landbouwer
Vader bruidegom:Jan Hummelink
Beroep:geen beroep vermeld
Moeder bruidegom: Grada te Molder
Beroep:geen beroep vermeld
Bruid:Hendrika Johanna Christina ten Have
Doopplaats:Wisch (Oude IJsselstreek)
Leeftijd:22
Beroep:zonder beroep
Vader bruid: Hendrikus Everardus Johannes ten Have
Beroep:landbouwer
Moeder bruid: Maria Nijenhuis
Beroep:geen beroep vermeld
Toegangsnummer: 0207 Burgerlijke stand Gelderland, dubbelen
Inventarisnummer:8982

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Hummelink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Hummelink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 juni 1880 lag rond de 19,5 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Thomas Edison ontvangt octrooi (#223898) op de gloeilamp.
    • 27 april » Clarke en Foster krijgen een patent op het eerste elektrische hoortoestel.
    • 3 juni » Alexander Graham Bell gebruikt zijn fotofoon voor de eerste keer om een draadloos telefoongesprek te verzenden.
    • 24 juni » Eerste uitvoering van O Canada, het lied dat later het volkslied van Canada zou worden.
    • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
    • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.
  • De temperatuur op 15 mei 1911 lag tussen 9,1 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 8,7 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 15 maart » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub FK Austria Wien.
    • 22 mei » In de Duitse havenstad Kiel loopt de Kaiser van stapel, het eerste turbine-lijnschip ter wereld.
    • 24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
    • 31 mei » De Britse fysicus Ernest Rutherford presenteert een nieuw atoommodel.
    • 16 juni » Oprichting van het technologiebedrijf IBM.
    • 21 augustus » De Mona Lisa wordt op klaarlichte dag gestolen uit het Louvre in Parijs.
  • De temperatuur op 12 juni 1960 lag tussen 14,7 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 3,0 uur zonneschijn (18%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Frans-Kameroen wordt onafhankelijk.
    • 2 januari » Senator John F. Kennedy kondigt aan dat hij zich voor de Democratische Partij kandidaat zal stellen voor het presidentschap.
    • 1 februari » De eerste van de Greensboro sit-ins vindt plaats, waarbij de rassensegregatie in de Zuidelijke Verenigde Staten aan de kaak wordt gesteld.
    • 27 mei » Militaire staatsgreep Turkije.
    • 4 september » Real Madrid wint de eerste editie van de wereldbeker voetbal door het Uruguayaanse CA Peñarol over twee wedstrijden te verslaan.
    • 14 september » De Organisatie van olie-exporterende landen (OPEC) wordt opgericht in Bagdad, Irak.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hummelink


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rene Brands, "Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brands/I9929.php : benaderd 13 maart 2026), "Jan Hummelink (1880-1960)".