Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos » Anna Goldewijk (± 1913-)

Persoonlijke gegevens Anna Goldewijk 

  • Zij is geboren rond 1913.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 maart 2022.

Gezin van Anna Goldewijk

Zij is getrouwd met Bernardus Johannes Hummelink.

Zij zijn getrouwd op 9 november 1939 te Ruurlo.

Bruidegom Bernardus Johannes Hummelink
Beroep Metselaar
Leeftijd 25
Bruid Anna Goldewijk
Beroep zonder beroep
Leeftijd 26
Vader van de bruidegom Johannes Hendrikus Hummelink
Beroep Timmerman
Moeder van de bruidegom Helena Harbers
Beroep zonder beroep
Vader van de bruid Gerhardus Johannes Bernardus Goldewijk
Beroep geen beroep vermeld
Moeder van de bruid Johanna te Molder
Beroep zonder beroep
Gebeurtenis Huwelijk
Datum 09-11-1939
Gebeurtenisplaats Ruurlo
Documenttype BS Huwelijk
Erfgoedinstelling Gelders Archief
Plaats instelling Arnhem
Collectiegebied Gelderland
Archief 0207A
Registratienummer 13406-07
Aktenummer 35
Registratiedatum 09-11-1939
Akteplaats Ruurlo
Collectie Ruurlo, Huwelijken
Boek Ruurlo, Huwelijken

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Goldewijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Goldewijk

Anna Goldewijk
± 1913-????

1939

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 november 1939 lag tussen 9,3 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 5,6 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 14 april » Eerste editie van The Grapes of Wrath (De druiven der gramschap) door John Steinbeck.
    • 19 april » Bij de Statenverkiezingen boekt de NSB opnieuw verlies.
    • 27 juli » Twee dagen na het constitutioneel beraad struikelt het kabinet-Colijn V in het debat over de regeringsverklaring over een motie van afkeuring.
    • 27 augustus » Het Slowaaks voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis. In Bratislava wordt Duitsland met 2-0 verslagen.
    • 1 september » Nazi-Duitsland valt Polen binnen bij Westerplatte (Fall Weiss): begin van de Tweede Wereldoorlog.
    • 6 september » Tweede Wereldoorlog: Zuid-Afrika verklaart de oorlog aan Duitsland.

Over de familienaam Goldewijk


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rene Brands, "Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brands/I9701.php : benaderd 21 januari 2026), "Anna Goldewijk (± 1913-)".